yadine - skúsenosti

Príspevok v téme: yadine - skúsenosti
martinka*

Ahojte. Práve začínam brať hak Yadine a chcem sa spýtať, aké máte s ňou skúsenosti. Dosť som čítala o padaní vlasov? Je to pravda? Bojím sa toho, lebo ich mám veľmi riedke:( Tiež sa chcem spýtať, či ste z nej schudli/pribrali, či sa vám nafúkli prsia a na ako dlho. Viem, že je to u každej ženy individuálne ale aj napriek tomu ma to zaujíma:) Ďakujem

CMu_Q

mne napr. doteraz aj po vysadeni padaju vlasy, ak chces HAK urcite neodporucam YADIN lebo nie som jedina, ktora mala takyto problem, na tomto fore sme sa za JEDEN den nasli 4 dievcataa s tymto problemom (v jednej teme), a dokopy je nas tusim ovela viac, nakolko ta tema je uz zalozena par mesiacov....

Je to aj tak individualne, ale s tym padanim vlasov - to je u YADIN najcastejsi negat.ucinok.! ... prsia kulincek narastli, v podstate nic extra, ale ine nez.ucinky som nemala (ja osobne), okrem toho zhorsenia celkoveho zdravotneho stavu, ktory sposobuje HAK vo vseobecnosti...tot. vse...

nelly15

mamča ju berie už vela rokov a v pohode,nepribrala po nej a vlasky jej padaju lebo počas vodičáku dosť schudla inak v poho =))