Antikoncepcia Triregol

allien

To sela111: s najvacsou pravdeodobnostou ano, ma to taky stiplavy zapach, a ako keby tvaroh...mala by si ist gynekologovi, ten ti povie, vylieci :). Ale je to myslim si bud mikoza alebo nejaka kombinovana infekcia.

zuziq

suhlasim s nazorom, ze je to to najhorsie co som mohla kedy uzivat. tiez mi ju pred rokmi predpisala lekarka, ale ked som chcela po porode znova zacat uzivat, tak mi ju moja nova lekarka uz nechcela predpisat, vravela, ze radsej nie, take cosi by uz nemali vyrabat.ja osobne som pri nej bola ako na drogach v kuse unavena, chut na sex uplne nulova, proste des.skus nieco nove, lahke, porozpravaj sa s lekarkou, najdi si infosky aj o inych novych preparatoch, toto je fakt velmi stara antikoncepcia.

zuziq

suhlasim s nazorom, ze je to to najhorsie co som mohla kedy uzivat. tiez mi ju pred rokmi predpisala lekarka, ale ked som chcela po porode znova zacat uzivat, tak mi ju moja nova lekarka uz nechcela predpisat, vravela, ze radsej nie, take cosi by uz nemali vyrabat.ja osobne som pri nej bola ako na drogach v kuse unavena, chut na sex uplne nulova, proste des.skus nieco nove, lahke, porozpravaj sa s lekarkou, najdi si infosky aj o inych novych preparatoch, toto je fakt velmi stara antikoncepcia.

Dalenka

Hm ja som z triregolu pribrala za 3 roky 20 kil... a takisto som si vsimla zmeny nalad a dokonca aj povahovych crt vseobecne... takze asi tak.. su aj lepsie varianty, toto bolo to najhorsie co som mohla uzivat

natalka12345

ja vobec neodporucam triregol, hned som z nej pribrala 8 kilo, stale ma bolela hlava a bolo mi zle, a tiez som plakala bez priciny

mischelus

ahoj...chcela by som sa opýtať, či sa tri regol berie zakaždým na 3 deň alebo len prvýkrat..?..prosím poradte..díky..

lizbeth

Baby ak by ste mali zaujem ostali mi este 2 nove platky tri-regolu, nepoužité, už beriem inú antikoncepciu.Platna do 04/2013

lucisek

triregol absolutne neodporucam..brala som ho len 3 mesiace a pribrala som za ten cas cca 4kila co je vskutku dost za taky kratky cas