Alli nový liek na chudnutie

janusa15

ani mne ali nepomohlo a prve 2tyzdne som mala mastne stolice (vyhodila som asi 3je nohavicky) potom to prestalo a myslela som si za pride aj vysledok ale nic mam asi este 15tabletiek ale uz som ich aj tak vysadila.je to ale blbost radsej budem cvicit a skusat nieco ine ale uz urcite ziadne tabletky,skoda tych penazi mohla som si kupit nieco na seba

tarantinuska

ak skúsila nejaká kočka s váhou 72kg a vekom
na 50 rokov alli s dobrým výsledkom nech sa mi ozve nobelova cena a moje pozvanie na pohár dobrého vína ju určite neminie.

sara13

RenatkaMalak ako presne postupujes v stravovani pri freshfod? Mas nejake recepty alebo podla coho sa drzis a mas svoj jedalnicek? Mozes mi to poslat aj na meil. Dakujem

sladkorka

Tak to video fakt skvele...:))Dnes som si kupila nove Zdravie a tam som o tejto novinke citala. Pochybujem, ze to ucinkuje, tak, ako vsetky zazracne lieky na chudnutie...je to skratka biznis.

noki754

čaute, je to len týždeň čo používam tento prostriedok, možem povedať, že také bolesti v črevách a bruchu som nemala ani pri menzese.o stolici ani nehovorim..nejem nič mastne a ako to ide tak sa snažím dodržiavať tie zasady..
po akom čase ste videli zmenu že ste schudli rýchlejšie?

mastickarka

Ahojte kočky,
som lekarka.
Pred cca 10 rokmi som zopar ludom predpisala orlistat (ucinna latka, preparat sa volal inak, naschval ho neuvediem).
Celu liecbu si hradili pacienti, vtedy to bolo niekolko tisic SK za mesacnu davku.
Vsetci mali BMI cez 30, inak je skoda vystavit sa neziaducim ucinkom, treba sa jednoducho zdsciplinovat (nezer, cica...a trocha viac pohybu)
Ani jeden pacient tento liek nedouzival, lebo im stacilo zjest aj jedlo so skrytym tukom a mali hnacky. Taktiez unik stolice, ked si mysleli, ze ide len o vetry, bol roztomily. Vtedy som sa od pacienta pobavena dozvedela, ze tento jav sa nazyva "falosny priatel".
Baby, ak budete len na sucharoch a caji, lebo sa budete bat, ze sa potentujete az za usami, schudnete.
Nemozete to skusit aj bez lieku ?
Mimochodom, ked uz: je liek, ktory vam pomoze navodit pocit sytosti po malom mnozstve jedla, ale ten (samozrejme) predpisuje lekar a moze sa vam stat, ze aj odmietne....a asi bude vediet, preco.

helenaxxx

nezabudnite ze alli je pre tie osoby,ktore maju BMI VYSSIE ako 28.....tak niektore sa necudujte ked vem to nepomoze...

ja mam alli uz 3.tyzden a schudla som zatial 3 kila a ziadne MASTNE stolice som nemala a ani nohavice nemam ako monterky...ako to tu uz niekto opisoval.....

kirk

,,zazracny" liek na chudnutie NEEXISTUJE !! SKODA,ze VZDY SA NAJDU STATISICE LUDI,CO TOM UVERIA,ALE V KONCOVOM VYSLEDKU VYROBCOVIA SU SPOKOJNI ... biznis slape.. .

Super video,som sa nasmial :-DDD

macurek

ahojte, kamoška mi ich teraz v piatok kúpila, ale jedny už domá mám, chcela ma prekvapiť, keby ste mala niektorá záujem, predám za menej ako polovičku, mám 84 ks tabl.papa