prosim bratislavákov o pomoc

fialocka

Mia najrychlejsie to mas z autobusovej stanice (Mlynske nivy:). Zastavka je hned oproti hlavnemu vchodu, cislo 88. Vystupis na zastavke "Ekonomicka univerzita", nasleduje hned za mostom Apollo. Cesta trva asi 9 minut.

sway

Nie mia,kazdy ti od zaciatku pisal to iste,schvalne som sa pozrela.Ty si stale nieco vymyslala...Hlavne sa dostan ku skole,potom sa uz k niekomu pripojis a pobehate spolu mesto.Ja si viem vyhladat info,co potrebujem a ako prepac vo vasom meste to nebude nic zlozite-takze zly priklad.Ja som bola sama prvy krat v Parizi a pohoda;-).Nechcem tym nic naznacit,len to,ze viem aky je to pocit ist sama do velkeho metsta,preto som ti chcela pomoct..

mia 90

sak ja sa neurazam, len vies ked ti tu 5 ludi nieco vysvetluje a kazdy skoro inak, tak neviem ci sa da tomu pochopit hned, neviem ako by si ty chapala keby som ti ja zacala vysvetlovat ako to bezi v mojom meste, k tomu sa prida niekto kto ti to povie inak, a pozres si stranky ktore ti ukazuju uplne nieco ine. ale v pohode, diky aj tak

sway

Mia,vsetci ti tu radia a ty sa len urazas.Ono niekomu staci raz a niekto ani na 100ti krat nepochopi.Vela stastia na VS,budes ho potrebovat.A teraz budem za "odporonu"...ha ha

Deeee

z hlavnej na nivy nemusis ratat, musis vystupit na konecnej, takze to nemusis stresovat. Z niv na EU neviem kolko je zastavok, asi len par, to si rataj. Pripadne sleduj v predu v buse, je tam take nejake okienko, ktore pise zastavky