prosim bratislavákov o pomoc

mia 90

ano ja viem ze mi tie stranky poslali, a pozerala som tam ale na cestovnom poriadku mi naslo 6 spojov tak som sa pytala ze ci je to mozno ze chodit iba tak malo autobusov, a na tej druhej stranke som tiez pisala ze mi vyhadzovalo chybu, potom mi to uz islo, lenze tam mi ukazalo prime spojenie z hlavnej stanice na autobusovu, ale na cp mi ukazalo prestup na tom trencianskom myte ci kde, tak preto som sa pytala ze vsade mi to inak ukazuje.ale aj tak dakujem

sway

Nie je to vobec strasne,ze sa spytas viac krat,len ti uz viaceri poslali stranky,ktore su aktualne a funguju.A tiez si uz viac krat zareagovala tak,ze ci si tu ostatni myslia,ze si blba,ked niesi z BA.Som ti to akurat chcela napisat jasnejsie,aby si vedela,co vobec zadat - ake zastavky a zorientovala sa trosku.Z toho co si napisala,to naozaj vyznieva,ze tam pises mhd,namiesto autobusova stanica.A uz si nasla spojenia?

mia 90

ja som ta neurazala, takze si to vyprosim, viem ze si mi poradila a dakujem ti, lenze ja sa v autobusoch a v inych spojeniach v bratislave nevyznam, a vravela som ze na kazdej stranke kde som si zadavala autobusy mi vyhodilo uplne nieco ine, takze je to az take strasne ked sa spytam nieco viackrat ked tomu nerozumiem???

sway

Ty si jedno vztahovacne dievcisko.Ja som reagovala na tvoj prispevok,kde pises "a na kazdej stranke vy hodilo ze mlynske nivy a mhd su dve zastavky" cize mi z toho vyplynulo,ze zadavas na tu stranku mhd namiesto autobusova stanica.Ja som ti aj na zaciatku poradila,ak sa nepamatas,ale naozaj sa nauc trochu pocuvat,precitaj si to dva krat a odpoved na svoje otazky najdes.Ja viem,ze je to blbe,ked ides do mesta,kde to nepoznas a chcela som ti poradit.No asi to moc nema vyznam..

mia 90

sway ja velmi dobre viem co je mhd neboj sa nemate to len vy v bratislave, takze nemusis hned utocit, som sa normalne pytala ale vidim ze zase niekto potrebuje podcenovat druhych

sway

Mia a ty vies ,co znamena skratka mhd?Je to mestska hromadna doprava,cize kazda jedna zastavka ,kde stoja autobusy ,elektricky alebo trojebusy je zastavkou MHD.Mlynske Nivy je AS - cize autobusova stanica,Hlavna stanica je vlakova stanica a zastavka skoly je Ekonomicka univerzita,tak sa sup zorientuj,pozri stranku www.imhd.zoznam.sk a naplanuj si cestu.

mia 90

prepač mne to tak vyznelo, sak preco by som sa nemohla motat po bratislave? a na kazdej stranke vy hodilo ze mlynske nivy a mhd su dve zastavky, tak ja tam po autobusoch nechodim tak neviem, preto sa radsej pytam, myslim ze to je normlane, nemôze kazdy zit v bratislave a z vychodu nie som

lavinka

takych ako ty je tam tristvrte, vsetko vychod, takze nebudes v tom sama. Samozrejme, mas usta, opytas sa, aj ked som ti uz skoro vsetko napisala. A vonkoncom nic nepisem ironicky

mia 90

diky za rady, ale mam taky pocit ze ked nechodim do bratislavy tak si teraz myslite ze som nejaka chudera alebo co, sak sa normalne pytam, na kazdej stranke mi vyhadzuje uplne nieco ine, a bratislava nie je zase az take mesto kde by som sa mohla stratit ak si myslela prave na to ze sa chcem motat po bratislave a rozpravat predsa viem,takze aj opytat sa môzem. a ak som to napisala najako ostro tak sorry ale z toho tvojho pisania mi to vsetko prislo ironicky.