jazvy

Príspevok v téme: jazvy
danka1122

vedel by mi niekto poradit ako zmiernit cervene az bordove jazvicky po akne a po zarastani chlpkov na tele?viem ze sa to da laserom a podobne, ale skor by som ocenila nejake domace rady, zarucene...velmi ma tie jazvy trapia a momentalne nemam cas chodit ku kozmeticke a riesit to laserom a podobne..a ked mam byt uprimna ani teraz na to nemam financia..poradte prosim

Magy

leila - sklamem ta, neexistuje ziadny zazracny prostriedok, ktory zahladi stopy po tom, co si si robila. s tym sa treba naucit zit, vyrovnat sa s minulostou a niest hrdo ako svoje prednosti, tak aj temnejsie stranky minulosti.
pohlad na jazvy ti aspon vzdy pripomenu, ze treba najprv rozmyslat az potom konat. moze to byt dobra prevencia pred hlupymi krokmi v buducnosti ;)

a dodam - fakt, fakt naozaj ziaden zazracny kremik neexistuje. ak niekto ti bude ponukat nieco take, tak si zapametaj, ze su to len viac ci menej prekryvacie a docasne veci, trvale sa jaziev zbavis len podobne invazivnou metodou, ako bolo rezanie - laser alebo prekryt tetovanim.

leila

Poradí mi niekto? Istého času som sa rezala...a teraz mám samozrejme jazvy.Čo s tým mám robiť? Make-up to úplne nezakryje a to laserove odstranovanie je asi moc drahe.....potrebujem niečo lacnejšie.Poraďte mi prosím :/

tana123

Známa používala silikónový gel Strataderm.Je to gél ako na keloidne tak hypertroficke jazvy.Po chir.zákrokoch,úrazov,popálenín a tiež akné a kožné ochorenia.

tana123

Známa používala silikónový gel Strataderm.Je to gél ako na keloidne tak hypertroficke jazvy.Po chir.zákrokoch,úrazov,popálenín a tiež akné a kožné ochorenia.

dzenka

ahojte baby pomozte mi pod nosom mam fuzky a neviem co mam robit poratte mi prosim velmi ma to trapi mozete mi napisat aj na poj pokec chlpata220 dakujem

Cashia

Ahojte.vedeli by ste mi prosím poradiť aké máte skúsenosti s používaním kalciovej masti (na vyblednutie jaziev po akné) v lete, resp. kombinácia natierania a opalovania. bojím sa totiž či na opálenej pokožke nebudem mať bledé fľaky po tej masti.diky

alilien

a calciova mast sa moze poouzivat aj na jazvy po vybrati znamienka? bo mne zostala po vybrati ten keloid ci zive maso ci co a kozna mi to opichovalla ono to sice splaslo ale je to cervene stale..nemoze ta kalciova mast tomu ublizit? mozem to aj na to pouzit??

alilien

ahojte aj ja mam tiez jazvy po akne okolo ust a nosa.. tvar si umyvam tymi gebuzinami z drogerie a potom skinoren ale chcem prestat...mozem si umyt detskym mydlom a na noc dat na jazvy kalciovu mast? a co vlastne robi ta kalciova mast? bo oco si ju kupil ked spadol na bycikli a mal celu ruku zodrtu a ekd si to dal tak zevraj mu to riadne vyzralo az do rkvi znovu tak ze to nebolo dobre.. akko to pomaha na jazvy po akne??pls...

nelly15

dobry den prosim vas nevie mi poradiť nejaký kremik ja jazvy od ezania použivala som calciovu mast celkom vybledli ale niekedy su oplne tie jazvy červené až rudé