som na nic....

Opíšte pís

je cas mat svoj nazor!....zase sa konfrontujem s ludmi co maju uplne iny nazor ako ja...raz je to "slusnejsi" raz "neslusnejsi"...neviem si dat dokopy co je pravda....

mally

ja mam este dalsi zmatok...v tom ci som chora alebo nie...ci mam obsesie a depresie alebo nie...neviem to odhadnut co je obsesia a co nie...moj byvaly mal obsedantnu poruchu....vela veci som od necho nachytala....dalsie som mala svoje...neviem uz co ako je....nedokazem si uvedomit ci som ok alebo nie....co ked je vsetko ok a ja sa len trapim....co ked nie so chora...neviem...dnes v robote som si zase pripisovala veci ze som robila nieco obsedantne a neviem uz ani urcit ci to bolo obsedantne....som strasne zmatena...navyse sa dost bojim...mam taky skrat v hlave....desim sa...spala som cele poobedie...aj sa bojim nieco nove si zacinat....pred dvoma tyzdnami som si zacala a tak to rychlo skoncilo ako zacalo...potom som z toho smutna...a niekedy sa mi veci zdaju uplne inak...som uz velmi zmatena z nich...som nestasttna...najohrsie na tom je...ze mam vycitky z toho ze mi je zle...ze sa utapam v hlupostiach....ze inak by bolo vsetko ok keby mi nebolo zle...a neviem preco mi je zle...asi by om to mala nechat vsetko tak a proste by mi len nemalo byt zle...sak to je hrozne takto nariekat.....za blbosti...ach jaj...uz nebudem

suzii

ja zasa nemam zaujem zoznamovat sa s niekym... pretoze uz nechcem trpeit ak to zasa nevyjde. niekedy aj chcem... ale potom na mna zas pride... a tak sa topim...

mally

pisala som si s jednym chalanom...poslala som mu fotku...nemozem za to ze nie som pekna...inak mi t nevadi len sa bojim ako to bude on hodnotit....nemohla by som s nim byt lebo by som sa vzdy pri nom citila menejcenna...a nechcela by som ho lebo by mi vadilo ze je pekny...nemam rada ludi ktori si davaju na tom zalezat...

mally

dnes som uplne nanic z fevarinu asi a cipralexu ktory beriem....cely den spim...som uplne zufala...tak by som potrebovala priatela...citim sa ako za horizontom ze ho nemam...

doll2222

ale moja.nneber to tak..ja sa toez ciim niekedy kao absolutne teliatko ale predstav si, ze nikto ne CELOM svete nie je takY ako ty!!...to je uzasne..ves si prredstav ze zarohom caka niekto prave na teba..to nikdy neviem, mozno sa oplati zit aj s tym pocitom ze kazdy den moze priniest nejaku uzasnu zmenu ..nikdy nevies:)