mal som sex a ona este ma blanu.....nechapem=((

Príspevok v téme: mal som sex a ona este ma blanu.....nechapem=((
petersonko

ked ste si citali temu....ako na prvy sex...tak to som ja....vsetko slo pekne pomalicky....neznosti bozka pohladenia...bola mokra....ked som tam siel jednym prstom bolo to ok..ked uz dva slo to tazsie a ju to bolelo...tak som to skusil penisom ale vobec nesiel dnu...a ja som sa pri tom spravil a pritom som ani nebol poriadne dnu...co mam robit nabuduce....ked davam dva uz ju to boli...mam ist pomalsie..alebo co?...ma sa viac uvolnit?

Pukanec

najlepsia poloha odzadu, daj jej svoju ruku do ust, nech sa ti zakusne(prezivate to spolu) a je to... ziadne zdrzovanie, su rady, ze to maju rychlo za sebou a potom sa mozete spolu pekne milovat kolko chcete ...

summer

LUKE co si mal problem,s tym sa netrap:)nam sa to tiez stalo a viac krat...az nakoniec sme zistili,ze ked je to spontanne tak to ide lepsie ako ked sa predtym musi natahovat kondom,lebo sa obaja zacnete sustredit na tu samotnu vec..skuste bez(samozrejme ze s tabletkami alebo inou antikoncep.)a isto to bude to lepise,drzim prsty:)

Luke27

ja mam iný problém priateľku som rozpalil, 2,5 hod. predohra, bola uvolnená no keď som šiel dať kondóm klesol a nechcel sa postaviť, potom sa mu venovala dal sa do kopy ale keď so šiel dať znova kondó zase klesol tak sa to opakovalo až sme sa na to vykašľali. som na dne dufam že sa to nebude opakovať, čo robiť aby sa to neopakovalo. Neprajem nikomu

jaaa

aj moju to bolelo strasne. ja som to riesil lubrigantom a kupil som este take tabletky na uvolnenie. ono to zvacsi cievy v oblastiach genitalii takze by ju to teoreticky malo menej boliet..ale i tak bolelo..good luck

ami

Pocuj Peter,jak to tu tak citam,tak este nikto ti tu neporadil,kde presne ju mas vzrusovat a hlavne na co sa mas zamerat...hovori ti nieco slovo "klitoris?" venuj sa mu naplno,kym sa dievca neurobi a najlepsia je kombinacia ak jej das jeden prst pomaly dnu natrety bud kremom,alebo slinami a jazykom ju lizem na klitorise,alebo ak jej das vtaka dnu a ona sama sa hra s klitorisom,je to super!

lala

a trebars jej aj povedz ze nic byt nemusi ale moze, lebo psychika robi vela a ak sa boji tak to je take priatelnejsie, ak na to nemusi mysliet dopredu

petersonko

okej takze prv predohra?....bozky ...hladenie....trocha pouzit usta...jeden prstek pomaly druhy a potom to uz pojde...ja sa len bojim ze ten otvor sa nezväcsi a ja ho tam ani nevopcham....ona z prveho sexu nebude mat asiq nic ze...?..myslite ze vtedy sa tam zmestia aj dva prsty ked bude poriadne vzrusena?...prepacte za amaterske otazky ale lubim ju a chcem aby to bolo pekne

vikina1

Zozaciatku to boli aj mna. Jeden prst OK, dva je to uz horsie.Jednoducho to musi trosku prekonat...a ty jej zatial "pomahaj" pusinkami,hladkanim atd.

danny

poranim nemyslite na to ci to vyjde alebo nie proste len sa skuste laskat bozkavat hladkat apotom to prijde samo uvidis, cim viac budete mysliet na to ze ak to nevyjde bude to horsie.napr skus povedat nieco vtipne nech sa zacne smiat pritom ju bozkavaj vyjde to, hlavne nie na silu to je potom hrozna bolest