radsej dievcatko

Príspevok v téme: radsej dievcatko
Leileen

Prosim, neodcudzujte ma skor ako si neprecitate moj "problem". Budem mat 26, planujeme babo..problem je v tom ,ze ked niekedy rozmyslam, co by som chcela mat, tuzim po dievcatku..neviem si predstavit, co by som s chlapcekom robila..nemyslim starat sa o...ale ked napriklad vyrastie trosku..chlapci mi pridu taki surovi,bez vztahu k mame..pripada mi to, ze skor sa osamostatnia, a ked maju okolo 6-7 stale sa len biju a nahanaju...Ja viem, ze zbytocne predbieham a , ze ked otehotniem(co sa dufam podari)tak asi sa moj postoj zmeni, a budem rada babatku aj ked to bude chlapcek..len ma zaujima, ci mal dakto s tymto problem, a ako to riesil,pridem si koli tomu nenormalna:(prosim len normalne nazory

Linnda_260

Presne tak. Pritom sú to dve krásne, zdravé a inteligentné dievčatá. Totálne samostatné. Ich ocino je v pohode, ale mamina...

prekvapena

Linda...tak to je naozaj smutne to o tej matke...pokial ide o mna tiez by som radsej dievcatko ale tesila by som sa aj z chlapceka..ved ked si predstavite ze sa narodi a bude po vasom priatelovi/manzelovi,po tom koho milujete,bude to uzasne:)neviem si predstavit ze by som sa k dcerke alebo synovi takto spravala...to dieta musi mat smutny zivot,ked su ti najblizsi k nemu taki:(

Linnda_260

Čaute, o Jonášovi sa dozviete aj na tomto fore pod nazvom dr.Eugen Jonáš.
Ja osobne si myslím, že je voči budúcemu dieťatku nefér fixovať sa na jedno pohlavie. Veď to je úúúplne jedno čo to bude, hlavne nech je zdravé, nie? Aj tak ho budete milovať.
Ale aj tak mi nedá napísať jeden prípad:
Kámoška chcela strašne chlapčeka. Keď sa jej narodilo dievčatko, 3 dni sa na ňu nebola v pôrodnici ani pozrieť (!). Potom bola znova tehotná, keď sa dozvedela, že je to dievča, tá nebola schopná prestať plakať. Malá má už 5 rokov a doteraz kámoša rozpráva (aj pred dcérami), že ako jej je ľúto, že nie sú chlapci. Obdivuje len chlapcov a aj ako matka je taká chladná. Pre mňa je to nepochopiteľné, no ale aj také sú ženy.
Ja mám synčeka a je krásny, prítulný, milý, kľudný a je mi šumafuk, čo bude druhé...

Leileen

slniecko:)...ja som strasne dlho chcela Miu,ale pes od susedov sa vola tak isto:D..takze asi nie no..a priatel ce Sáru,Simonu,takze neviem,vzdy pride s dacim novym..a nad chlapcom sme teda nerozmyslali..a ty?mas dake?

slniecko10

jaj necakam este babatko ale tiez by som chcela dievcatko.. Ale viem ze budem mat raz chlapca.. Ja to beriem tak priroda dam dala to co je pre nas najlepsie.. ked to bude chlapec neboj bude to tej najkrajsi chlapec.. Nemusis sa vobec hambit pre svoje pocity..Kazda zena ich podla mna ma ... daj vediet potom co to bude!! ake mena mas vybrate???

hope

ahojte, my sme sa tiez pripravovali na dievcatko, tak v kutiku duse sme aj chceli dievcatko, ale budeme mat chlapceka a nesmierne sa tesime na nasho anjelika, len nech je zdavucke.

Leileen

jej dakujem vam, ste velmi zlate, ze ste to vzali takto, a ze ste prispeli...prisla som aj na to z coho moj strach prameni:D..jedna znama ma chlapca,teraz ma 11 ale je to strasny cudak..taky..ani sa neusmieva a hrozne uprene hladi na ludi,je strasne uzavrety,obcas mam z toho az strach:D...ale verim vam, ze ked budem uz cakat tak sa budem tesit:)

quella

Ja som o o tom pocula, zevraj X-ove spermie su rychlejsie a odolnejsie ako Y-lonove, preto je vacsia pravdepodobnost ze dievcatko splodite ked nemate najplodnejsie dni.

Veronika1603

ahojte ja som pocula ze nejaky doktor Jonas to vie vypocitat kedy splodit dievcatko a kedy chlapceka,poculi ste niekto o tom?