radsej dievcatko

Príspevok v téme: radsej dievcatko
Leileen

Prosim, neodcudzujte ma skor ako si neprecitate moj "problem". Budem mat 26, planujeme babo..problem je v tom ,ze ked niekedy rozmyslam, co by som chcela mat, tuzim po dievcatku..neviem si predstavit, co by som s chlapcekom robila..nemyslim starat sa o...ale ked napriklad vyrastie trosku..chlapci mi pridu taki surovi,bez vztahu k mame..pripada mi to, ze skor sa osamostatnia, a ked maju okolo 6-7 stale sa len biju a nahanaju...Ja viem, ze zbytocne predbieham a , ze ked otehotniem(co sa dufam podari)tak asi sa moj postoj zmeni, a budem rada babatku aj ked to bude chlapcek..len ma zaujima, ci mal dakto s tymto problem, a ako to riesil,pridem si koli tomu nenormalna:(prosim len normalne nazory

weronika1

neboj sa... potom ten chlapeček, keď vyrastie bude strážiť svoju mladšiu sestru... :D zober si to aj takto... :D

tana 147

ahoj, toto akoby som to písala ja:D teraz som momentalne v 34 týždni tehotenstva a vieš čo čakame?? chlapceka, by si neverila ako sa nan velmi tesím...som bola z toho uplne zo začiatku nestastna...také dva dni mi to trvalo, ale teraz je to uuuplne iné sa na drobceka neuveritelne teším:DD a vieš čo ti poviem? ze niektorí chlapci su milší ako dievčatká....o tom som uplne presvedcena, moj manzel ma dve segry a poviem ti, že na nich je to riadne vidieť...dievcata su totalne surové a on...uplný opak:D takže asi tak:D ale druhe babatko by som strasne chcela dievčatko:D len či to výjde...skus si ho naplanovať podla činskeho kalendara..heh aj ked tomu moc neverím, no mne to vyslo, lenže ja som si pohlavie neplanovala...lebo o tom som sa dozvedela az ked som už bola tehotna, tak som si iba vyratala ale vysliel mi chlapcek:DDD
len tak za pokus ti to stojí:D