MATURITA !!!!!!!!!!!!!!

fadsa

no tak ja uz mam vsetky predmety za sebou a vsetko co som si vytiahla som si vymodlila, no nie konkretne temy ale pomohlo to

Elenchir

tak ja mam prve dva predmety za sebou ANJ -1 a Mat.projekt 1 :))) uz len zajtra a som zmaturoval zo vsetkeho :)))ja sa bojim iba SLOVINY a ODOBORNYCH :(:(:

mia 90

ono sa to lahko hovori tym co to maju za sebou, sak aj ja si to hadam o tyzden poviem:-Dlen ide o to ze aj ked sa naucim ku kazdej teme vsetko co by som mala, spomeniem kazdy bod tak nikdy to nie je na pol hodinu-myslim teraz ekonomiku, vzdy to je tak na tych 15 minut, tak neviem co budem robit dalsich 15 ma tak domotaju ze fakt nebudem vediet ani ako sa volam:-D

usiko

baby, neblaznite, ved aj komisia je zlozena z ludi...a ti maju tiez city......z mojich skusenosti skusajucej viem, ze je lepsie naucit sa nieco zo vsetkeho ako vynechat nejake otazky uplne.....teda ak mate malo casu a nezalezi na znamke, tak si vypichnite par viet ku kazdej otazke, ktora by mohla byt a naucte sa ich. Samozrejme, take vety, co su k veci a vela povedia.....
A hlavne rozpravat a neprestat......a netvarit sa povysenecky, ako to niekto robi...proste si naklonit komisiu na svoju stranu.....a bude to v pohode....

LOLONI

Jedna moja kamoska bola na angline taka vystresovana sa cela triasla a nemohla si ani spomenut ako sa povie po anglicky pes :D....a pritom najlepsia ziacka v rocniku

mia 90

no tak mna to este len caka, od nedele zijem na energetakoch, a mna to skôr unavuje ako ozivuje, a neviem ako to chcem vsetko stihnut, lebo ani za toho mi to nejde do hlavy:-D