recept proti zapche

Príspevok v téme: recept proti zapche
lesk

citala som tu uz mnoho napadov ale u mna to kolise, doktorke sa mi uz ani nechce chodit vraj mam viac pit a pohybovat sa ale to aj robim, jem aj psilium a probiotika od probion mi robia zapchu som zufala , aky je recept na tej alternativnej medicine?okopirujete mi to prosim alebo iny napad? dokonca ani nalacno vypit 1,5 l vody mi nic nerobi ...:(

bzucula

Ahojte, aj ja som uz vyskusala vselico. Teraz mi pomaha Chlorella extra 3x denne a po ranjkach si urobim caj \"lietajuca lastovicka\". A samozrejme voda:-) Obmedzila som vecere, jem ovocie alebo jogurt, ak som hladna, tak si dam tanier polievky. Niekedy to nefunguje ale na 95% je to v pohode:-)

Gregor

Zaječická horká nie je návyková, účinok má stále. Aj keď ju prestaneš piť vraciaš sa po určitom čase tam kde si bol, k deficitu magnézia v organizme. Väčší problém je udržať aspoň nejaký magnézium v organizme. Ja na Zaječickej horkej fičím už piaty rok a cítim sa fit. S pozdravom Gregor.

Gregor

Áno je Zaječická horká už od 81ml. na deň už preháňadlo ale v malých dávkach sa dá vyrovnať nedostatok magnézia v ľudskom organizme Ja ju ako preháňadlo využívam raz do mesiaca k vyčisteniu hrubého čreva a to vypijem 1000ml (1L). Tak som sa zbavil nekonečnej únavy , bolesti chrbtice a stvrdnutej šiji, akné a zápachu tela a stolici. Ale na ďalší deň si doplním v malých dávkach magnézium. S pozdravom Gregor

pokahontas

Vsetci asi vieme ze prehanadla su najvacsie zlo co sa zapchy tyka, lenze u mna je zapcha psychickeho charakteru, cize je docasna tak preco si nepomoct. Inak zevraj pitie kvanta vody zapchu nevylieci, voda sa vyluci mocom a do zatvrdnutej stolice sa nedostane. To som pocula na Spektre.

- mira

Preháňadlami nič navyriešiš.Ba stav sa bude stále zhoršovať a viesť k vážnym problémom nielen v čreve, ale i k intoxikácii organizmu.
Príčinou je buď ochabnuté "lenivé" črevo. To je spôsobené sladkosťami, alebo aromatickými a povzbudzujúcimi, mastnými jedlami, mliečnymi výrobkami. Alebo je črevo vysušené a stiahnuté. To je následkom priveľa mäsa, syrov, slaných suchých a pečených jedál.
V obidvoch prípadoch vám chýba vlaknina a dostatok zeleniny.

lesk

aj ja som skusala gutalax a vidis kde som ,pred rokom mi nestacilo ani 20 kvapiek , bola to hroza , a ten duphilac mi jediny pomohol ale nemienim uz chodit k doktorke a zobrat o recept