dostala som sa priatelovi do konta na azete......

aeshly

darika... názor ti neberiem, ale asi viem lepšie ako je na tom môj vzťah ako ty. proste tu nechcem rozoberať seba a môjho priateľa. a už vôbec nie s ľudmi, kt. vôbec nepoznám. neber to v zlom, nemám nič proti tebe, ale nedokážem sa baviť o svojich súkromných veciach, kt. sú pre mŇa nesmierne dôležité takouto formou a takto to rozoberať. len som zareagovala k téme, že ja som svojmu priateľovi nekontrolovala maily a pod. a ani nemám tú potrebu. to je všetko, len som zaujala postoj k téme, no určite tu nechcem rozoberať môj vzTˇ)ah. takže asi tak.

aeshly

sway... ja si nesnívam, žijem si krásny život. to sa ti fakt zdá také čudné? že sú aj ľudia, kt. to klape a nepotrebujú si navzájom kontrolovať maily či fóny a veria si navzájom? no v každom prípade mne je jedno čo si myslíš a nebudem ti nič dokazovať.

omacka

no uz tu musim napisat aj ja...jasne ze by bolo divne keby sa chlap neotocil za inou zenou, moj to robi otvorene a vsak co tiez sa pozrim po peknom chlapovi,jasne ze ma kamaratky, zatelefonuju si, napisu na skype a pod...ale to ze by vypisoval na pokeci nejakej pipke zlaticko srdiecko chybas mi no dakujem pekne ani omylom...takze si myslim ze je to velmi velky rozdiel a urcite to nevidim ako fpohode...pokial niekto nieco take robi tak jasne ze by som mu nedoverovala lenze nemam dovod, nehrabem sa nikomu v mobile, maily ani nikde ako nejaky tajny agent...ja mam tiez super kamosom s vybornym vztahom ale nikomu by som nepisala nejaky dvojzmyselny podtext a oslovenia a tak na to mam toho svojho a takisto ocakavam ze mi veri a ze mi nebude hrabat v telefone ked idem na wecko :D aj tak by tam nic nenasiel...tot vsjo

qqqqqqqqq

je uplne normalne, ked ma clovek s niekym vazny vztah, tak nadalej popritom udrziava kamaratstvo s inymi (ci uz muzmi/zenami)

bat sa o vztah? ak vztah funguje tak ako ma a je tam komunikacia, nie je sa o co bat...

to sa uz muz alebo zena nemoze pozriet na opacne pohlavie pretoze ma vztah??? ved to nie je nevera a neznamena to automaticky, ze sa mam bat, ci ma priatel nenecha len preto, lebo sa nahodu pozrel na "tu slecnu co isla okolo" to je neopodstatnena ziarlivost!

na druhej strane, asi by som nebola s niekym, komu neverim- to da logiku predsa.

predstavte si, ja som tiez ten typ, ktory priatelovi nikdy nelezie do telefonu alebo mailu... nemam na to dovod a ani by som to nerobila.

partneri sami vycitia, ked sa vo vztahu objavi trhlina...pre mna by bolo detinske, kontrolovat priatelov mail/telefon poza jeho chrbat. skor by som to riesila rozhovorom tvarou v tvar.

darika

Aeshly-to je sice pekne,ze mas taky vztah,lebo v kazdom sa nieco najde,ale prepac,neverim tomu,ze ten tvoj sa nikdy neotocil za zenskou,ze nema kamaratky mimo teba,aj ked ich poznas,neverim,ze nikdy nenastala situacia,ze by si sa o neho bala,ze ti utecie.A ked nie,este to len pride.Dovera vo vztahu je velmi dolezita,ale ked tam nie je,a my sa o vztah bojime,tak si proste chceme len dokazat,ze nemame pravdu v tom,co si myslime.Uz je len smola,ked tam najdeme to,co nas sklame.Ja nehovorim,ze to robim.Ale keby sa mi to aj stalo,ze mam pocit,ze sa nieco take deje,hned v ten moment by som sa opytala,ale s usmevom na tvari,ci ma chce vymenit,alebo si len tak dobka s neznamymi.

aeshly

sway... no isto budem kontrolovať len preto, že mi to poradí niekto koho ani len nepoznám z fóra, mám rozum. a nemám ilúzie o dôvere, ale je to fakt u mňa. nedôverujem ľuďom a trvá dlho, kým si získajú moju dôveru, no keď sa im to už aj podarňi, tak viem, že tým ľuďom môžem dôverovAť, nepustím si k sebe len tak hocikoho.

cheatet

Ja som nahodou nikdy nekontrolovala draheho mail alebo mobil. Viem, ze nechcem, by to robil on... Ale ked si s dakym pisem, a on ide okolo, nemam potrebu (pokial nejde o nejake tajomstvo, ktorym ho mam prekvapit, ako napriklad darcek) to schovavat, pisem veci, za ktore sa nemusim hanbit. A to iste aj on. Ked si s dakym pise a idem okolo, tak sa mi nestalo, ze by to schoval alebo daco. A kedze byvame spolu, tazko by sa daco jednemu pred druhym tajilo. Samozrejme kalhaiii chapem a neodsudzujem. Ked a clovek realne pochybnosti, a citi neuprimnost, spravi hocico. Ide predsa aj o jeho zivot, nielen o polovickin. Ma pravo vediet pravdu.

jajka001

ja manzelovi tiez obcas mrknem do mobilu. aj pred nim. keby chcel on mne, tak mu to dovolim. nemam co tajit. a kludne mu ukazem o com si s kym pisem.