Ako sa vyzvracať? (je mi strašne zle)

BJ

www.zdravi-az.cz

Funguje to aj na plny zaludok (prejedenie), ale tam by som doporucoval robit to na niekolko krat. Zacat s 0,5-0,75l vody, na treti krat by uz mal ostat zaludok takmer prazdny. Potom chvilu pockat, a spravit s 1 l vody. Ale v zasade, uz po vyzvracani casti obsahu zaludku dojde k velkej ulave.
Lepsie je ale danu ocistu robit nalacno rano, pred prvym jedlom. Velmi to pomaha.

za8icka

mozes skusit si dat jablko na travenie alebo v lekarni dostat kupit kvapky po prejedeni na travenie tusim sa to vola Sylimarol

zrrzka

ziadne vracanie na silu nerob, moze sa ti to vypomstit. najlepsie je ist sa prejst von na cerstvy vzduch, a ak je velmi zle, ja si davam pancreolan na pretravenie. len nie nasilu vracat, lebo sa tou bulimickou stanes.

kaktuska

Vlastne mne stacila iba jedna alebo dve lyzice takze radsej zostante pri tej jednej. Ale ono to vyvracas takze by ta to nemalo zabit ale brutalne to bolo potvrdzujem ono to doporucal jeden veterinar pre majitela psa ktory mal nieco so zaludkom aby sa vyvracal.

lizanka

kaktuska: tak to je riadny hazard, lebo napr. 6 cajovych lyziciek soli naraz je uz smrtelna davka, aby si o niekto nevylozil po svojom

kaktuska

No ja poznam trik s niekolkymi lyzicami soli rozpustenymi vo vode ktore treba do seba rychlo hrknut. Ale ak to surne nepotrebujete radsej to neskusajte mna po tom islo skoro roztrhnut:-)

meForMe

ahojte,mne pomaha aj ked si pomasirujem zapastie z vnutornej strany :)mozno je to len o psychike ale pomoze mi to vzdy..

zjuzjika

alebo nech ti niekto cemer natrie aj to pomaha.... skus poprosit neikoho doma... na rukach sa to rozotiera a potom nech ti to aj vytrasie este ...