Chodim s jednym chalanom

Príspevok v téme: Chodim s jednym chalanom
peta0189

ahojte.. chodim s jednym chalanom len problem je v tom ze sa to bojim povedat rodicom :(( uz ma to nebavi s nim tajne chodit a trpnut aby na ulici ma s nim niekto znamy neuvidel a nepovedal to mojej rodine..:( mam 18 rokov, ale oni sa ku mne spravaju ako keby som bola este male decko :( hrozne sa o mna boja, len ked im poviem ze idem von s nejakym chalanom tak uz je zle uz sa vypytuju ze co je to zac a nechcu ani pocut ze by som mala s niekym chodit lebo podla nich som na to este mlada.. :( ja neviem co mam teraz robit.. :( a najhorsie je na tom to, ze on by ich uz rad videl a ja som mu jednoznacne nepovedala, ze oni vlastne ani nevededia ze ja s nim chodim.. keby som mu to povedala tak by sa na mna urazil ze ci sa zanho hanbim alebo co :( ja fakt uz teraz neviem co mam robit :( poradte mi :( takyto tajny vztah ma uz nebavi :( dik :(

MaserSR

Jednoznačne na to vek máš..ja mám 16 a už som všeličo robils babou aj pred rodičmi... ale tak každy rodičia su iný skus si s nimi aj s nim sadnut a porozpravat sa o tom "kontrolovani" ina cesta nieje

nazor

aj moja kamoska mala takyto problem a od 15tich zatlkala vsetky svoje vztahy, lebo co by rodicia na to povedali... a po mature, mozno este pred si sadla s mamou a povedala jej, ze je straaasne zamilovana a dnes su spolu uz tri roky netajne a byva u nich, tak vidis ze to ide... proste im to povedz a hotovo...

1eny1

1.ale ak už spolu chodíte, tak je blbosť mu povedať "budme kamaráti". Sama píšeš , že ho hrozne ľúbiš...tak prečo by si ho chcela len za kamaráta.
2. prečo by sa mal psychicky zrútiť. Ved mu povedz, že maš takých rodičov a že potrebuješ na to čas...on to musí pochopiť.
3. nejaj si to celé veľmi komplikuješ.
4. s mamou sa porozprávaj a daj jej otázku že raz budeš mať priateľa a čo potom...
5. a čo ak tvoja mama ma dôvod ohľadom chalani a ty? možno si stratila dôveru, že ťa tak kontroluje.

zjuzjika

hlavne sa najprv rozhodni v jednej dolezitej veci...chces mat vztah alebo nie...mas ho rada alebbo nie, lebo ak k nemu nic necitis, tak ho netrap

zjuzjika

ale vead ty pises o dvoch rozdielnych veciahc, ved najprv si napisala, ze mas priatela a teraz pises, ze hces aby to bol len tvoj kamarat...tvoj problem je, ze nevies co chces

peta0189

ked ja vlastne ani neviem co chcem..ja ho hrozne lubim je to super clovek takych je malo ale stale sa akosi necitim na to aby som bola na niekom zavysla.. :( citim sa lepsie ked som volna, ked si mozem robit co chcem.....som z toho uplne v rozpakoch..:(( keby som mu to povedala tak by sa asi psychicky zrutil...chcela by som byt s nim zatial len kamoska a casom by sa uvidelo len toto vsetko bolo tak narychlo ale nedokazem mu to povedat..... :(