vztah s cudzincom

Príspevok v téme: vztah s cudzincom
evan

Ahojte vsetci, chcela by som sa vas opytat, aky nazor mate na vztah s cudzincom.Pracujem v Anglicku a nasla som si tu priatela, sme spolu uz sedem mesiacov.Mame sa radi, perfektne nam to klape,vo vsetkom mi pomaha a uz 2 mes. byvame spolu, je to uzasne, len ma otravuju tie poznamky mojich kolegov typu to nevydrzi a bla bla...Len som chcela vediet vas nazor, vdaka.

sii

ahoj,
ja som tiez s cudzincom uz 3 a pol roka z toho rok a pol spolu byvame. Prefektne nam to klape. Kasli na kolegov, mozno len zavidia. Odkedy poznam svojho snubenca a viem ako zmysla, nikdy viac by som sa za slovakom neobzrela aj ked cest vynimkam. Ja som za vztahy s cudzincami a mam kopu znamych ktori su v cudzine vydate a dobru kamosku ktora je v anglicku vydata, takze pocuvaj srdiecko.

sandrabla

ja ties zijem s cudzincom uz dlhsiu dobu vieme sa aj pohadat ale myslim ze si velmi dobre rozumieme a nemslim ze by sme si nemali rozumiet zato ze on je cudzinec.kasdy clovek je rovnaky len je niekde inde a rosprava inak .inak kasdy je rovnaky v myslani....atd

jankaaaaaaaaaaaaaa

ja poznam strasne vela sloveniek co sa dokonca aj vydali za cudzincov, niektore aj za anglicanov, pokial si rozumiete, aj co sa tyka jazyka a podobne tak neni o com. Ja tiez chodim s cudzincom a co? Ked sa to niekomu nepaci tak bud zavidi alebo nech si trhne nohou. Je to tvoj zivot a si uz dost velka aby si vedela, ci to s tebou aj do buducnosti mysli vazne.