Mate aj Vy strach z trombozy?

lek

Lucinka, mna by zaujimalo kolko mas rokov a potom, preco mas strach z trombozy. Tromboza zvycajne nevznikne len tak a ked vznikne ma urcite priznaky - najcastejsie jednostranny opuch nohy alebo ruky. Tromboza moze vzniknut, ked niekde nieco tlaci na zilu, ked je niekto po operacii,lebo vtedy sa aktivuje system zrazanlivosti a pacient sa menej pohybuje co zvysuje riziko trombozy- preto po operaciach sa podavaju latky na znizenie zrazanlivosti aby sa riziko trombozy znizilo. Ludia, ktori vela lezia ci su imobilni maji riziko trombozy, pacienti s nadorovymi ochoreniami, s ochoreniami srdca, s poruchami srdcoveho rytmu atd.Treba vediet, ze aj HAK zvysuje riziko tromboembolickej komplikacie, preto su niektore zeny ci dievcata s tzv trombofilnym stavom ktore by HAK uzviat nemali. Nic v medicine nieje take jednoduche, ze zoberiem krv a zistim- tak tento ma trombozu. Pacienta treba vyspovedat ake ma tazkosti, vysetrit, urobit nejake odbery a podla toho mam alebo nemam podozrenie, ze ma trombozu.

RNG

mnajsilnejsi na to je nattokinaza(davka 3x2000 FU intenzivne, 2x1000 FU udrzobne).
pomahaju aj ine, ale trochu menej.
Napr serapeptaza(3x60 000 jednotiek),
bromelain 2x600 GDU, alebo aj ine proteazy, fungalne aj zivocisne, ako pancreatin 2x1 gram ekvivalent a ine z multienzymatickych zmesi