Podviedol som priateľku-chcem ju späť...

Príspevok v téme: Podviedol som priateľku-chcem ju späť...
riocek

Po 5-ročnom vzťahu som podviedol priateľku. Teraz už viem, že to bola moja najväčšia chyba v živote, ktorú by som už nikdy nezopakoval. Samozrejme že po pár dňoch ako sa to stalo, na to prišla. Zbalila si veci a odišla. Až vtedy som zistil, že je to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Sú tomu už niečo vyše dvoch mesiacov, čo nie sme spolu. Už to aj chvílu vypadalo, že by sa možno ku mne vrátila, ale všetko je nakoniec inak. Chce, aby sme zostali v kontakte, ale len ako kamaráti. Ja ju však veľmi milujem, neuplynie sekunda aby som na ňu nemyslel a aj na to, že som to nikdy nemal spraviť. Nielen že ho podvediete, ale aj oklamete, urobíte to, čo nechcete aby robili vám, stratíte dôveru, ktorá sa do vás vkladala.Chcel by som ju neuveritelne naspäť. Ale ako si získať človeka, ktorého ste oklamali tým najhorším možným spôsobom? Keď o tom vie celá jej rodina, kamaráti, ktorí jej radili, aby sa na mňa vykašlala. Nezazlievam im to, možno by som dával rovnaké rady, ak by sa mi to nestalo. Zaslúži si človek, ktorý bol neverný druhú šancu? Alebo ho majú všetci naokolo zatracovať? Ďalšia vec je, že psychicky som na tom paradoxne o dosť horšie ako ona. Možno sa mi len zdá, že sa s tým vyrovnala, nechce robiť zo seba citlicku. 5 rokov sa predsa nedá zahodiť za hlavu len tak (vlastne dá-stačí byť neverný)... Takže čo robiť? Slučku na krk? ...

sabina27

no tak toto sa ti teda podarilo ako je to dlho co si spravil tuto hlupost?vravis ze nepijes a aj tak nevera nastava viac menej prave vtedy tak potom preco?myslim teda aspon podla mna ze si sa uz trosku nudil alebo nastal stereotyp lichotilo ti ze niekto prejavil zaujem?myslim ze prave to bude kamen urazu vsak?po 5 rokoch to uz su iny davno svoji mozem vediet kolko mate rokov?ak si jej po takom dlhom vćase toto robil tak to sa jej ani necudujem co si rozum potratil neber ma v zlom ja sa len snazim prist nato aky dovod si mal a ty to vies ze co si na nne videl aj to vies len si priisiel nato ze to bol omyl a vtedy si nato nemyslel?to by ma zaujimalo ako to vsetko zacalo pokracovalo askoncilo je to mozno hlupost ale tazko radit ked nepozname podrobnosti to ti kazdy poradi to iste bojuj a bojuj nevzdavaj to ale co ak uz nie je o co?ako ste vychadzali zili ako v postely...co ak ste uz potrebovali zmenu mozno obaja myslim ze prave preto si pohorel

schelby

riocek, mna on nepodviedol, keby ano, sancu by som mu dala,a le viem, ze by sa ma nikdy dotknut viac nemohol, takze by to aj tak skoncilo. Asi tolko k tvojej odpovedi. To, ze keby si precital co pises, som myslela v inej sfere, sice nepodviedol,ale dost ublizil a stale ublizuje. Ale ked na to pride co robi, tak to bude ako s tebou,ale sancu nedostane.

riocek

moniqa87
mas pravdu v tom, ze sme mali nejake problemy, ako kazdy iny vztah, aj ja som mal 'muchy', aj mi to niekedy vycitala, aby som sa v niektorych oblastiach zmenil, no potrebna naprava nenastala v pozadovanej miere,alebo vobec, paradoxne napr. uz vas niekto ziadal, aby ste viac pili alkohol? ja som prestal po jednej chate, kde som bol na srot a od vtedy som nepil, co nasledne prekazalo, ze som sa na zabavach nebavil

riocek

dostat sa z toho..ked jedine co si skutocne prajem, je mat ju v naruci, objimat, hladkat po licku, davat jej najavo, ako ju milujem, aby pocitila, ze pre mna je jedina na celom svete, ze nas uz nikdy nic nerozdeli, ze z nej spravim to najstastnejsie dievcatko..
uz nevladzem dalej bez nej zit

moniqa87

riocek, pravdu povediac ja si o tom myslim tolko, ze ona uz asi vo vasom vztahu dlho stastna nebola aj ked si to na nej mozno nevidel a sama sa nevedela rozhodnut ci to ukoncit alebo nie a tym co si spravil si jej len pomohol sa definitivne rozhodnut...
ja som si nedavno presla v podstate niecim podobnym... rozisla som sa s priatelom po viac ako 3,5 roku, ale sama musim povedat, ze som to zvazovala uz dlhu dobu, len byvaleho naviazanost na mna a majetnickost ma stale brzdila, lebo som vedela, ze dobrovolne by ma odist nenechal a asi som sa toho aj trochu bala (teraz viem, ze som sa mala coho), dostala som impulz od cloveka, ktory ma podrzal a skoncila som to... a to, ze uz teraz ma niekoho druheho? ak s tebou uz dlhsie stastna nebola a dlhsie nad tym uvazovala, tak sa ani nemusis cudovat... ja som sa tiez rychlo otriasla a zacinam novy vztah...
ak sa ona naozaj k tebe vratit nechce, nesnaz sa ju presvecit o opaku, ak by sa chcela vratit ona si k tebe cestu najde, no asi sa s tym budes musiet len zmierit... tak sa drz

bubyna

schelby mozno mas pravdu...
ale podvedena som bola. mojim byvalym priatelom... preto uz,,byvalym,,.. boli sme spolu nejako 1 a pol roka, bola som mlada.... a oslavovali sme silvestra... a jemu prisla smska v ktorej stalo: ,,dakujem ti za vcerajsiu noc, bolo to uzasne,,
citila som sa ako v telenovele... a nechapala som ako sa mi to mohlo stat... no ale...aspon viem ze to nebol ten pravy, a teraz mam uz treti rok niekoho s kym som fakt stastna... viem ze to sem nepatri.. to ja len tak pre schelby :)

schelby

no riocek, tusim ti dam kontakt na mojho "ex", sice nevera nebola, ale robi/l riadne veci to ti poviem. Ale vidis, ty si sa poucil sam.

bubyna ja si myslim, ze s amylis. Normalny dospely clovek ak sa chce rozist tak s aja rozide, necaka kym ten druhy urobi preslap. Ved to je chore. To som vidavala akurat tak v pubertalnych casoch. Keby s nim byt nehccela, tak yb s nim bola. Myslim, ze to su dost silne slova proti nej. A on podviedol ju, ona jeho nie. Sice by bolo pre mna nepochopitelne, ze by si nasla v podstate po kratkej dobe niekoho,ale nie je to nerealne. DOstala dobru ranu, ak si nebola podvedena,asi nevies ako sa citila. Ale laska alogika nejdu dokopy. TAkze aj keby si niekoho nasla, tak co. Ma byt teraz ako dlho sama? Ako dlho je spravny cas aby bol po rozchode clovek sam? To je na kazdom jednom ako s aciti a ako sa rozhodne.

riocek

nie je ten typ, co by cakala na vyuzitie mojho zlyhania, ani si nemyslim, ze by ma podviedla, v tomto sa myslim mylite, problemom je, ze v case, kedy ma najviac potrebovala, a to myslim potom,ako sa to dozvedela, som jej nebol napomocny, lebo som mal problemy sam so sebou, v podstate sa s tym vyrovnala sama a teraz ma uz nepotrebuje, i ked ja by som jej zniesol modre z neba, ale uz je neskoro..nadej vsak zomiera posledna, nevzdavam sa, ak by si aj niekoho nasla, stalo by mi zato pockat, ci bude s tym novym stastna ci nie

bubyna

samozrejme, ze ti povedala ze to nebol nikto novy... ved preco by ti hovorila ze bol????? teraz je predsa ona ta podvedena a ona ta chudinka..... chapes.... takze bude zatlkat