Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Proti celulitide

Innkia

Ahojte, viem poradiť prípravky na báze patentovanej technológie kmeňových buniek = príroda. V Európe ešte nie moc známe, avšak vo svete zaznamenávajú vynikajúce výsledky. Rada poradím. innka@hotmail.sk Ivana

topkrasa1

Hej aj ja som ich odskúšala a fakt fungujú , bola som z toho prekvapená pretože nie som ten teleshopingový typ, ale klobúk dole super - odposúčam

morticia 17

Mne pomohly zázračné zoštíhlujúce náplasti na celulitídu od puredermu. Fakt vychytávka. Jednak účinok je viditeľný. Používám je už druhý mesiac, pokožka je fakt krajšia vypnutejšia a hrudky sú o dosť menšie!!! Pred a po sa nedá porovnať.

kaya55

Prepáááááč, chcela som napísať dievčinke niečo na vypadávanie vlasov a akosi som sa preklikla inam!!!!!

kaya 55

Ja som odskúšala veľmi dobrú značku Victoriu beauty vlasová voda s vitamínom B a placentou proti vypadávaniu vlasov. Voda v ampulkách a jedna ampulka ti stačí na 3 použitia. Dala som si veľmi dobre vlasy do poriadku.Finančne veľmi dostupné!! Vyskúšaj!!!

AndreaRadovska

Osobne som nemala s gélmi dobré a trvalé výsledky. Najviac mi doteraz pomohlo zariadenie TENS DIMARSON. Slabým elektrickým prúdom aktivuje povrchové svalstvo a vidím, že sa mi celulitída už začala zlepšovať. Používam ho neustále, chce to disciplínu. Ale je to malé a pohodlné zariadenie. Na stránke Vitafit nájdeš viac informácií. Určite to stojí za zváženie, ak plánuješ celulitídu natrvalo poraziť:
www.vitafit.sk

maricenka123

ja pouzivam bepanthen proti striam. velmi pomaha, celulitidu menej vidiet. este by som chcela zacat pravidelne sportovat, ale to asi az ked pojde drobec do skolky...

modracik

lulu69:vidis, nechodievam sem casto....ak chces viac info, napis mi na meil,poslem Ti material o tom.nemozes to sama zmiesat, to uz je dane.....