Proti celulitide

kaya 55

Ja som odskúšala veľmi dobrú značku Victoriu beauty vlasová voda s vitamínom B a placentou proti vypadávaniu vlasov. Voda v ampulkách a jedna ampulka ti stačí na 3 použitia. Dala som si veľmi dobre vlasy do poriadku.Finančne veľmi dostupné!! Vyskúšaj!!!

AndreaRadovska

Osobne som nemala s gélmi dobré a trvalé výsledky. Najviac mi doteraz pomohlo zariadenie TENS DIMARSON. Slabým elektrickým prúdom aktivuje povrchové svalstvo a vidím, že sa mi celulitída už začala zlepšovať. Používam ho neustále, chce to disciplínu. Ale je to malé a pohodlné zariadenie. Na stránke Vitafit nájdeš viac informácií. Určite to stojí za zváženie, ak plánuješ celulitídu natrvalo poraziť:
www.vitafit.sk

maricenka123

ja pouzivam bepanthen proti striam. velmi pomaha, celulitidu menej vidiet. este by som chcela zacat pravidelne sportovat, ale to asi az ked pojde drobec do skolky...

modracik

lulu69:vidis, nechodievam sem casto....ak chces viac info, napis mi na meil,poslem Ti material o tom.nemozes to sama zmiesat, to uz je dane.....

amalka12

Moja anti-celulitídna kúra je kombinácia rakytníka, arganového oleja, sladký pomaranč a citrónová tráva - éterický olej - podporuje mikrocirkuláciu a spevňuje tkanivo.

Daduska13213

ahojte.. krémy síce sľubujú zázraky na počkanie, ale bez práce nie sú koláče, či v tomto prípade bez práce je celulitída =D .. našla som jeden článok (ktorý má podčlánky), kde je toho dosť napísané o celuluitíde a najmä o tom ako sa jej zbaviť. Mne napr pomohlo cvičenie, krém proti celulitíde a striedavá studená a teplá sprcha, ale stále to nie je ono =/ -odkaz odstránený- odporúčam si prečítať =) ... A náhodou neviete niekto či je v tomto dobrý derma roller?

bambulka2404

Ja pouzivam skoricovy gel, ale taky kvalitnejsi, uz vyse mesiaca a mam pocit ze sa to zlepsilo: -odkaz odstránený-
No pridala som aj viac pohybu a davam si pozor aj na tekutiny.

kate12281

baby, máte skúsenosti so škoricovým gélom proti celulitíde? ja ho mám zatiaľ len jeden deň, no nepáli ani nemám červené nohy, ako sa všade píše, tak či to vôbec pôsobí... navyše sa odporúča masírovať aspoň 5 minút... no ako si mám nohy masírovať, keď po vsiaknutí sú lepkavé, akoby som si ich natrela lepidlom? poraďte mi :) Ďakujem