DA SA SCHUDNUT 5KG ZA DVA TYžDNE???

natalik

pohoda....no my baby sme take, vzdy chceme byt lepsie ako ta druha, aj u nas v kancelarii sa natahujeme, ktora kolko schudla a podobne :-))

natalik

narkozka, pozri, 61kg je uplne v pohode vaha....si podla mna normalna baba. a chalana si najdes skor, ked budes sama sebou, a nie ked sa pred nim budes bat vypit pohar coly, len aby si nepribrala :-))))

natalik

tak narkozka potom neries vahu, hlavne ze vyzers dobre :-)) kludne si tie diety nechaj na obdobie, ked ich budes naozaj potrebovat :-)))

narkozka

dakujem:) no preco sa trapim...asi preto ze som mladucka:) vies ake je to pocuvat z kazdej strany narazky spoluziakov a tetiek na postavu a ked vidim spoluziacky s tymi nadhernymi postavami...ale postacilo by mi uz len 7 kil zas nechcem vela aby som nebola zas vies: ani cici ani rici:) teraz mam 164cm a 61kg...ale inak to nie je az take zle lebo vela ludi mi tiez hovorilo ze som prudko vyrastla a schudla tym...aj doktorka mi na preventivke odhadovala okolo 50kg..

natalik

narkozka - tak vsetko naj k tvojim meninam :-), to mas super, ze si este taka mladucka. a preco sa v tvojom veku trapis dietami???

narkozka

natalik ved to je super ze mas za tyzden o dve kila menej:) mne sa to teraz zastavilo ale to bude tym ze som v nedelu oslavovala meniny ktore mam zajtra tak som asi sa prejedla:( no nic to ved to zvladnem. a...mam len 15:(((