DA SA SCHUDNUT 5KG ZA DVA TYžDNE???

modracik

Dievcata,pokial by ste mali vyvazeny program,ktory vasmu telu zabezpeci vsetku vyzivu, ci uz mineralne latky,vitaminy,enzymy,proteiny,...potom nedojde k jo-jo efektu.pPogram Vas nauci ako sa spravne stravovat.Pozostava s vysokokvalitnych prirodnych produktov-doplnkov vyzivy-trva 30 dni, je zostihlujuci.Pred nim je dobre urobit si 9 dnovy,ktory organizmus najprv zbavi toxickych latok.Nie je to lacna zalezitost,ale ked si spocitate, kolko eur miniete za 39 dni na potraviny,ktore konzumujete, bude to urcite viac!Pri tom je dolezity aj pohyb, bez toho to nikdy nejde!Mam to odskusane,da sa takto stratit aj 10kil,supripady, ked pan schudol 16 kil.Potreboval to, lebo mal vazne zdravotne problemy.Vsetko sa upravilo, nielen vaha isla dolu.Pri dietach nastava jo-jo efekt, telo trpi tym, ze nema potrebnu vyzivu, diety su nevyvazene. Po nich si organizmus zacne pytat to, co pocas diety nedostaval-malokto sa vie ubranit,obycajne si to odnesie zdravie.A kila naberate spat.Ziaden efekt z diety.Len na chvilku!

martinaT

schudnut za 2tyzdn sa da en a len docasne moja:)tym chcem ovedat,ze cim kratsia doba s viac zhodenimy kilami,tym vecsi jojo efekt!ver tomu,ja to mam odskusane...cely tyzden som jedla iba melon sem tam ryza s mesom iba az do dna,aleo zmrzka malicka,a o tyzden ked som jedla na rano uz aj activiu pribrala som viac ,a boa som tucnejsia ako pred tym nez som sa pustila do chudnutia...tak rob ako chces:)hlavne sa veeela hyb,sportuj,papaj zdravo

stanuska

da sa schudnut aj viac kil za 2 tyzdne :D staci ked to nebudete vnimat a treba len vela chodit a chodit, povedala by som, ze najlepsie v noci to funguje lebo v noci vas nezmaha hlad :D a v lete je to najlepsie :D

zrrzka

dnes (stvrtok 21.5.2009) je dobry clanok v hospodarskych novinach. Idealna dieta? (pol kila tyzdenne. Drasticke odtucnovanie moze sposobit zdravotne problemy. a kilogramy sa este rychlejsie vratia spat. - citat clanku. dalej citat z clanku - "pokojne chudnite aj rychlejsie. Ak si myslite, ze kvoli tomu obetujete vlasy, nechty, nebude vam prekazat zle hojenie ran ani problemy s travenim ci vyprazdnovanim."
Podla mna, ak chces schudnut na trvalo, musis zmenit stravovacie navyky a sportovat.