BLOND vlasy

alchamilka

farba vlasov je spôsoboná pigmentáciou. Myslím že je to dosť hlúpe sa pýtať takéto otázky. Na svte sú iné katastrofy nie vlasy. Na vlasoch je dôležitý lesk , zdravosť atď.. P.S. musíte sa riadne nudiť keď toto riešite

kdjs

Ahoj bože chcela by som sa spytať baby čo mate blond farbene vlasy...Aj vám vipadavaju viac ako pred tým???....Prosim lebo sa normalne bojim že časom budem plešatá:D...:(

Sari16

ahojtee chcem sa opytat ze ako mi chyti hneda farba na peroxidovy melir??mam ho cerstvy a surne ho potrebujem trochu zriedit lebo mam velmi hrube tie pasy:((

lenkaaaaaaaa

ja som si takto odfarbila vlasy ako som spominala, no na druhy krat uz som nedava zosvetlujucu farbu iba "bielu" farbu na vlasy. a vobec nemam poskodene, vypadane, suche vlasy. mam ich take ako predtym. ale je pravda ze sa o vlasy staram a pravidelne ich osetrujem

adoree

Lulenz a Lenka

baby, rada by som prispela do Vasej diskusie. Som kadernicka, myslim ze nie hocijaka, ale to co Lenka poradila Lulenz je teda dost sok pre vlasy. Dva krat si dat na vlasy zosvetlujucu farbu nemusi dopadnut najlepsie. Bielu farbu z tmavych vlasov by ste nemali robit doma. Vytiahnut vlasy do takeho odtiena doma je dost riskantne. Najma klasickymi oxidacnymi farbami. Kazdy ma inu strukturu vlasov a to co plati pre jednu, nemusi byt dobre pre druhu.
Vlasy do takej bledej farby sa najprv musia setrne zosvetlit zosvetlujucim pripravkom a potom natonovat, cize naniest na vlasy pripravok zmiesany s nizkopercentnym oxidantom, ktory zneutralizuje mozny zlty nadych. Rozhodne by som nedavala na vlasy 2x farbu so zosvetlujucim ucinkom, nakolko obsahuje vysoke percento oxidantu, ktory zbytocne nici vlasy.
No ale ak to chcete riskovat a potom aj tak skoncit u kadernika, je to Vasa vec. Uz niekolko krat som riesila podobne pripady u mna v kadernictve.

Zatial prajem pekny den.

Karin

lenkaaaaaaaa

skus palette deluxe odtien 100, zosvetli o 4az 6 odtienov. len potom chyta dost do zlta. no po niekoltkych dnoch si nato daj nejaku farbu, tiez zosvetlujucu (bude to pisat na krabicke ci zosvetluje) ale vyber si taku sivu farbu, alebo bielu. cim bude ta farba na krabicke sivsia-belsia, tym lepsie chyti. potom si kup v DM sampon na umyvanie vlasov - swiss o par (je fialovy) ten z vlasov vytahuje zlty a orandovy nadych, je naozaj ucinny

Lulenz

Čawa=)
Chcela by som sa spýtať.Som povodom hnedovláska a uz asi pol roka blondýnka a chcela by som mať uplne BIELU blond ako to docielim??...poznáte niečo také?Niake taktiky alebo neco inee=D?..a ak nie bielu blond tak aspoň nie rišavú prosím poraďte mi niaku farbu,ktorá by mi určite skvelo chytila=)..
ďákujeem=)))
Pozdráw wšém blondýnočkám Já lepšiu farbu nepoznám=P=)

mnamka257

pomaly kazda druha baba by chcela byt blondina.mala by si si to vazit, pretoze na svete je uz malo prirodzenych blondinok.tak nesppekuluj a vaz si to co mas