Točenie hlavy

Príspevok v téme: Točenie hlavy
hlavička

Minuly rok ked som začala chudnúť sa mi začala točiť hlava až tak, že sa mi zatmievalo pred očami a raz som aj spadla. Potom som navštívila obvodnú lekárku, tá mi povedala, aby som pila minerálky, potom mi zistili aj zvýšenú funkciu štítnej žľazy s ktorou som bola na vyšetreniach kvôli tomu, že mam nejaký uzol - strumu v š.ž. - nedali mi však žiadne lieky, len kontrola o pol roka. Potom to točenie hlavy prestalo. Teraz sa však zase objavilo asi cca týžden sa mi točí hlava, včera som mala taký závrat, že sa mi znova zatmelo pred očami, nevedela som sa ani pohnúť. Dnes ma bolí hlava, neviem z čoho to môžem mať keďže denne vypijem aj viac ako 3l vody - rajec - neperlivý, nesladené čaje. Diéty už nedržím - stravujem sa zdravo, tak neviem v čom môže byť problem. Mám ísť znova k obvodnej?

RedSun

pises ze ked si zacala chudnut tak sa uvedom a nechutni to mas preto lebo nic nejes......poznam takych ludi .... a potom sa stazuju ze im je zle na vracanie ze ich boli hlava ze sa im toci normalne jec ak osa patri a nie este k tomu chutnes sa stavim ze mas 45kg :D:D:D a este ktomu chutdnes ja mam 80kg :)a niesom ani tucny ;:D:D:D