Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.

Príspevok v téme: Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
tajné tabu

Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
Poliovírus môže infikovať telo za určitých podmienok, čo je nasledované vysokou produkciou inzulínu a teda hypoglykémiou (čo otvára dvere široko pre virus).
Akékoľvek narušenie prirodzenej bakteriálnej ekológie slizníc MALT-u, BALT-u prostredníctvom antibiotík, pneumokokových, polio či iných vakcín, môže potencovať vznik cukrovky I.typu tak, že proinzulínové baktérie pankreasu ustúpia do stavu chorobnej recesie aj pri podmienkach prítomnej glukózy v krvi.
Celý článok:
-odkaz odstránený-

miškovamama

aandrejka
Ja mám toho naštudovaného za tých 9 mesiacov dosť a dedičné dispozície sa skúmajú súdnoznaleckým posudkom. V našej rodine cukrovka nebola. Potom dám vedieť. A čo sa týka nezávislých štúdií, tie by mali brať do úvahy hlavne tí, čo náš prípad posudzujú. Sú to obyčajní úradníci od zeleného stola, ktorých nejaké štúdie nezaujímajú. Pokiaľ sa to nedotkne niekoho z nich...... Neviem či ste čítali, že v súčasnosti poslankyňa Mušková dáva návrh na novelu zákona, v ktorom sa uvažuje s odškodňovaním postihnutých očkovaním. Takže s tou bezpečnosťou vakcín to asi nie je také ružové. A keď sú tie vakcny dobré, načo sa vyvíjajú stále nové ????? A ešte Vám napíšem, že v deň očkovania môj syn absoloval povinnú preventívnu lekársku prehliadku, na ktorej bol posúdený za úplne zdravého. Za pár dní ležal na infúziách. Ak chcete ďalšie info, rada ich poskytnem. Pekný deň.

aandrejka

velmi zaujimava diskusia plna vyrazov,ktorym minimalne polovica z vas nerozumie.
zabudli ste ale na jednu vec. vakciny sa nezacala vyvijat preto, aby na tom niekto zarobil,ale aby sa zachranili deske zivoty pri chorobach, na ktore deti masovo umierali resp. zostali trvalo postihnute.
to ze sa z toho neskor stal vyhodny biznis je druha vec.
nikto z vas bojovnikov proti ockovaniu si neuvedomuje to, kolko deti bolo vdaka ockovaniu ochranenych pred chorobami. a to cislo je ovela vacsie, nez pocet deti, pri ktorych ockovanie spustilo skryte ochorenie (je dost pravdeopodobne,ze taketo ochorenie by bolo spustene skor ci neskor inou spustacou latkou). vzdy treba brat do uvahy nielen riziko ale pozitivny ucinok!
jedine ockovanie,ktore je momentalne skutocne nebezpecne a nezmyselne je TBC /ziva vakcina podavana uz par dni po narodeni, v nemecku,rakusku,svajciarsku etc bola zakazana uz pred 10timi rokmi/. ostatne vakciny ako difteria,pertrusis,polio,hib,hepatitis,rubeola..to by som v ziadnom pripade nevynechala (nasledky tychto ochoreni su skotcne vazne a realne ohrozujuce zivot dietata), ostatne ako influenza,rotavirus,pneumo-meningokoky su na zvazenie,kliestova encefal. z pneumokokov ked uz tak len najnovsiu 13-valentnu vakcinu.

miskovamama> nikde nemate istotu,ze by sa u vaseho dietata neskor DMI neprejavil (pravdepodobne je tu vrodena dispozica a ockovanie bolo spustacom, tak ako sa neskor ale mohla najs ina latka, ktora by ho spustila). napriek tomu vas chapem, ze ste nahnevana a sklamana. chcem vas podporit v tom, aby ste sa nadalej sudili. ked stat nieco celoplosne prikazuje, tak je zaroven zodpovedny aj za nasledky, ktore z jeho prikazov vyplynu a je povinny vas odskodnit, aj ked vam to zdravie vaseho dietata nevrati. www.ockovanie.org
pokial by ste potrebovali este pomoc v hladani nezavislych studii, dajte vediet.

RNG

ockovacie latky su produkovane medzinarodnymi koncernmi a obvykle tie iste, co sa pouzivaju v USA sa pouzivaju aj na Slovensku(pozri sa na vyrobcov...)

Tu mas malicky zoznam aspon niektorych toxickych latok, co obsahuju(o biologickej toxicite ani nevravim , ani cudimi biekovinami a roznymi zvieracimi materielmi:
www.rense.com

evita 80

Ano, je chranene, no aj tak absolutne zdravie neexistuje. A aj kojene deti z perfektnym zasaditym mliekom dostanu rotavirus, aj inu haved..

- mira

5-mesačné dieťa predsa musí byť chránené ochrannými látkami z materského mlieka. Tu platí zásada, že matka sa má stravovať zásadotvornou stravou tak, aby zabezpečila imunitu pre dieťa.

evita 80

a nemozno porovnavat imunitu patmesacneho dietata s plne vyvynutou imunitou dospeleho jedinca, to je vam hadam jasne..

evita 80

-mira, mne nemusis tieto veci pisat, teda ak to bolo pre mna, vsetko to mam "v malicku", no napriek tomu ti budem oponovat ze to nie je az take jednoduche. Som zdrava chvalabohu, no ked som nedavno prisla o babku, moja psychika to nezvladla a veru ze som aj ochorela..

- mira

Psychické zdravie nie je možné oddeľovať od fyzického. U človeka všetko so všetkým súvisí, takže ak si dám do poriadku imunitu na fyzickej úrovni, zlepšujem i psychickú odolnosť, to poznám zo svojej skúsenosti.
Pneumokokov a iných patogénov bolo a je oklo nás nespočetne. Jediné čo môžeme urobiť je vytvoriť v tele také prostredie, v ktorom nebudú schopné prežiť. Neprekyseľovať sa cukrom, mäsom, nezahlieňovať sa mliekom, to je to hlavné. A nezavádzať do tela cudzorodé látky, ktoré sa budú chovať ako toxiny a budú poškodzovať prirodzený chod fyziologických procesov.

evita 80

A este vas poprosim o nejake linky ktore hovoria o zlozeni vakcin. Obsahuju aj dnesne "moderne" vakciny ortut, formaldehod, hlinik....atd? Dakujem, a cakam na tie krajiny v Europe kde je povinne a kde dobrovolne ockovanie, lebo nikde na nete som to nenasla. S manzelom sme sa rozhodli este raz prehodnotit tu vec s ockovanim..

evita 80

PetoT, ale s takou "tuberou", ci ciernym kaslom sa moje dieta moze stretnut kdekolvek, tieto choroby nevymizli a mnohe dalsie, napriklad pneumokoky striehnu na nas kdekolvek. Neviem ci si uz videl dusit sa parmesacne dieta ciernym kaslom..
Ja vyznavam zdravy zivotny styl, aj svoje dieta tak budem ucit a viest k tomu, no bohuzial imunita je aj vecou psychickeho stavu...
Mozes mi prosim ta vymenovat krajiny kde je ockovanie len dobrovolne? Dakujem..