Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.

Príspevok v téme: Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
tajné tabu

Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
Poliovírus môže infikovať telo za určitých podmienok, čo je nasledované vysokou produkciou inzulínu a teda hypoglykémiou (čo otvára dvere široko pre virus).
Akékoľvek narušenie prirodzenej bakteriálnej ekológie slizníc MALT-u, BALT-u prostredníctvom antibiotík, pneumokokových, polio či iných vakcín, môže potencovať vznik cukrovky I.typu tak, že proinzulínové baktérie pankreasu ustúpia do stavu chorobnej recesie aj pri podmienkach prítomnej glukózy v krvi.
Celý článok:
-odkaz odstránený-

- mira

Génová terapia zasahuje veľmi zásadne do prírodnej rovnováhy. Dôsledky nikto neskúmal a nikto ich nedokáže predpovedať. Je možné že dôjde k totálnemu chaosu. Zatiaľ je len zdrojom vysokých príjmov pre isté skupiny.
Choroby sa dajú liečiť oveľa jednoduchšími, lacnejšími a účinnejšími prostriedkami.

vevericka

rng..nevidis do procesu vyroby GMO tak do toho nevrtaj..
co sa tyka toho ockovania ..som zvedva co budete robit, ked sa bude ockovat pomocu upravenych bakterii a to tak, ze sa poda bakterialny kmen..naco sa budete stavat, ked uz teraz sa staviate na hlavu..inak vola sa to genova terapia a vakcinacia a vyskum je uspeny v liecbe roznych orchoreni..aj ked zatial len na zvieratach..

doubledog

moj maly syn dostava nejake povinne ockovanie

nakolko viem, ze to neni uplne bezpecne , pouzivame v tom obdobi (ked ma dostat vakcinu), biorezonacny preparat, ktory dokaze zabranit negativnym reakciam po ockovani
zatial sa nam osvedcil
(ako ostatne vsetky preparaty tohto typu)

RNG

Julianka, chod do Bratislavy a pozri si, komu patria tie najluxusnejsie budovy a uvedom si z koho penazi boli postavene. Potom si pozri statistiku platov a tam uvidis, ako su plateni poistni agenti a ini, tam uvidis, kde su vlastne peniaze.

julianka

RNG mozno v USA ano, na Slovensku su poistovne zatial chudobne. Stat im casto dlhuje aj za svojich poistencov t.j. ekonomicky neaktivnych ludi. Ludia cakaju dlho na rozne operacie ktore sa daju odlozit.

RNG

vevericka, velmi sa mylis, ked si myslis, ze poistovne maju zaujem o lacnu lekarsku starostlivost.
Ak sa znizi celkovy objem a cena lekarskych ukonov, im poklesne znacne obrat a s tym aj zisk.
V USA su prave poistovne, ktore sa snazia podporovat vyskum co najdrahsich vakcin, lekarskeho vybavenia , liekov a ukrutne draheho genetickeho inzinierstva, kde lieky budu podla vizii buducnosti vyrabane pre kazdeho osobitne na upravenie ich genetickeho profilu.
Neviem si ani len predstavit, kolko by take nieco stalo a uz vobec nie, ci by to neviedlo k pohrome.
Hrat sa totiz na Boha a tvorit proti prirode je velmi nebezpecne, zatial boli z toho len pohromy, ktore sa rychlo zamaskovali, ale ktore odstranit mozno ani nikdy nebude mozne.Vid geneticky modifikovane potraviny.....

miškovamama

Amala - ozvite sa mi prosím Vás na mail. Je to dôležité pre nás aj pre Vás. Ďakujem.

michalfa@mail.t-com.sk

vevericka

o bizis ide naozj kazdemu ale uz te sa zamysleli aj nad tym,ze preco sa tda neozyvaju zdravotne poistovne????pre nich jetiz vyhodne ak je poistenec uplne zdravy a plati on nim,nie oni jemu za naslednu liecbu..naozaj su myslite,ze by boli stale ticho??pri tom oni uhradzaju niektore vakciny.. ak by ockovanie naozaj bolo take skodlive (a dokonca zamerne koli peneizaom pre farm. spolocnosti) poistovne by boli prve, co by sa ozvali..platili by totiz jednak latku, ktorou sa ockuje a potom aj naslednu liecbu..a to sa i zda maximalne nevyhodne..

miškovamama

julianka - diabetes je nevyliečiteľný, takže Miškovi už nikto nepomôže. Ale môže sa pomocť tomu, aby boli ďalšie deti ochránené.
A neviem, aký dôkaz chceš o tom, že čo píšem je pravda. Napíš mi na mail a pošlem ti aj ďalšie info. Prípadne si zisti v tých organizáciách, čo som písala, či je to pravda. Ja som napísala len to, čo sa stalo od 12.1.2009. Chcela si to Ty aby som to napísala, tak som to napísala. A vôbec sa mi tým neuľavilo. Uľavilo by sa mi, keby niekto v tomto štáte prestal myslieť len na sebaobohacovanie na úkor zdravia občanov. J. Klimková

Amala - ozvite sa mi prosím Vám na mail. Je to dôležité pre nás aj pre Vás. Ďakujem.
michalfa@mail.t-com.sk