DO KONCA JUNA SCHUDNEM 7KILOV!!!!!!!!

Príspevok v téme: DO KONCA JUNA SCHUDNEM 7KILOV!!!!!!!!
chudučká

Baby moje pekne krasne, do juna schudnem, aj keby čo bolo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musim , idem na t strava chudobna na tuky , co najviac zeleniny ,chude maso ziadne biele pecivo, ziadne salamy, ziadne madarske gulase s knedlou, ziadne vysmazane, sedy lehy pot na ksichte a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musíííííííííííííííííííííííím to schudnuuuut.

misiiiii

no cawte ja som mala taktiez tazky tyzden, takze s chudnutia nebolo nic, ale snad sa mi to teraz podari,, uz mam casu na to az az, tak drzim palceky vsetkym, co na sebe makaju,,,,,

anavi2

kde ste? ja som sa stratila lebo som mala skusky tento tyzden ale sa vraciam :) asi som neschudla nic za tento tyzden ale zaacinam mat v oblube behanie...navyse mam noveho priatela tak sa chcem pacit :) takze musi ist pomalicky dole trosku kilecka...alebo aspon nech som pevna...ze vraj chudnut nemusim :))) takze baby ako sa vam dari? a inac ste mi niktora nenapisali ci beriete aj antikoncepciu a ako sa znasa vase chudnutie s nou :)))dakujem a pekny vikend...

lenofa

No, papavam ich raz do tyzdna so zeleninou, samozrejme na panvici olej olivovy, strasne ich lubim, a zjedla by som ich na tony, no ale terz uz nie veru. :(

poliewoocka

Lenofa, zalezi, kedy ich zjes a ako su spracovane. Nie je to najdietnejsie jedlo, ale ak ich nezjes na kila, mozu byt.

lenofa

babykde ste???? pytam sa ze ci su ryzove rezence dietne alebo nie,...... kamoska vravi ze nie ja ze ano, diiik , aj ja chudnem

FK8888

Pacia sa mi vase predsavzatia.
Neuverite kym neskusite, ja som schudol 21 kg od začiatku roka - 15 kg len januar a februar, s používaním laserového ožarovania krvi cez nos. Používam 650nm, 30min denne prípadne ak mám čas aj 2x denne, je to fantasticky pocit. DOkonca aj krvný tlak mám taký ako nikdy poredtým. Aktivácia metabolizmu a enzýmov má svoj zmysel.

chudučká

hojte drahé, anavi urcite schudnes , nebooj,tvoj jedalnicek je fajn, hlavne nebud hladna, a vzdy nieco male schrum nez aby ti malo v bruchu skvrkat, mna vcera o pol noci taky hlad chytil ze by som zjedla cokolvek tak soom dala nakoniec jablko... dnes rano celozrnny chleba(suchy´) ku kave obed kuracie stehno salat....co ine, a voda voda voda na ktoru stale zabudam

anavi2

majuska myslim si ze nemas velmi pestru stravu ked tak chces vediet ci shćhudnes...a ked s tym prestanes tak kila ti pojdu naspat...ja by som takto nemohla...a ta raw food nie je najlepsie riesenie...nemas tam vobec teplu tuhsiu stravu a to telo tiez potrebuje...
a este sa chcem opytat ci niekto beeriete HAK a ci vam idu kila dole alebo ako je to ??? dakujem...lebo mne sa s tbl nedari moc chudnut...