Kolko krat by sme denne mali jest

simka111

ja chcem tiez pribrat ale neda sa ..jednoducho mozesm aj zo strechy skocit a nic...ved dnes som doobeda zjedla 4 rozky na obed som si dala 2 krat halusky s tvarohom a to je este len 15:00 takze dovecera toho este pojem....aj tak nepriberiem.. :( :(
beriem cierny zazrak ale uvidime ci to pomoze

pistacia555

ja praveze mam taky problem ze stale jem a som strasne chuda...jem vsetko aj mlieko aj sladkosti aj maso aj ovocie a strasne vela...a som cim dalej tym chudsia...chcem aspon troska pribrat ...

simi001

beky19, ok môžme ja som dnes začala
ráno jogurt + vločky
obed zel.šalát+kur. prsia
večer 125g tvaroh+zelenina
dnes mám na zeleninu chuť čo teda nie je často :-)
stanovme si vážiaci deň napríklad 31.5.2010 - ráno sa odvážiť. No neviem ako to bude s tou váhou u mňa keďže som začala chodiť na zumbu 3x týždene a budem určite svaly naberať, čiže váho môže ísť aj hore mi bolo povedané. Veď uvidím.

simka111

Mysil si,ze idealne je jest 5 krat denne po menšich davkach napr. rano-šalku prhlavoveho čaju na očistenie organizmu,cerealny chlieb zo syrom,na desiatu banan a pomaranc,obed vzdy iny,poobede zase ovocie a na veceru jogurt a nejake ovocie alebo pečivo a chlieb..samozrejme zavisi to od toho kto ma aky organizmus ja mozem zjest aj kona .....aj tak nepriberiem :D

beky19

simi001: ahoj tak mohli by sme to skusit spolu? pre mna je tiez vela jest 5x denne skor 3x aj to niekedy nie.. a co jedavas asi tak priblizne?? ja mam 164cm a 54,5kg a chcem ist tiez asi na 50..tak skusime spolu?

simi001

Ahojte baby môžem sa pridať, tiež mi vyhovuje 3x denne, 5x to ma skoro zničilo, stále len jedlo som myslela že skončím s PPP. Mám 160 a 55kg, chcela by som na 50 vtedy to bolo ok, cítila som sa super, no nie a nie sa dokopať, diety y obmedzovanie to nezvládam, stavujem sa nepravidelne tak skúsim v rovnaký čas 3x denne.

datelinka1

tak dnes som sa opat odvazila a je to 68.3 ide to lahko musim povedat ze stravovanie mi ide bezchybne:) nemam pocit hladu vobec kopec energie a uz som si zvykla ..:)ozaj sa tesim ...ale priznavam ze sport som pocat tohto obdobia zanedbavala kvalitne sice tam boli nejake tie zdravotne obmedzenia ale posnaziiim sa :)

ki ki

3 krát do dna jesť to je málo,5 krát do dňa by sa malo jesť cvičiť to je na Tebe ako vládzeš ak chceš zhodiť poradím Ti na -odkaz odstránený-

datelinka1

tak sa musim pochvalit z dnes rano som sa odvazila a 70.1hg takze v celku to ide lahko :)uz nemam ani take navaly hladu a pazravosti proste pohodicka tesim sa :)