Gynazol vaginalny krem, pomohol vam?

jana1996

Ahojte chcela by som sa opytat ze ci je zle ked som po vytiahnuti aplikatora gynazol mala trosku krvavu tu špicku...predtym zomna krv netiekla a netecie ani po aplikovani...dakujem

SLAZA

Ahojte,
tiež som už vyskúšala kadečo - problém mám so zníženou imunitou , tak sa mi tie zápaly stále vracajú :(
Teraz mi lekár predpísal liek LOMEXIN a zatiaľ po 2 týždňoch fajn, tak uvidím. Sú to čípky a aj masť.
Držím palce.

kremulka

Čauko baby, ja mavam problemy s mykozou už dlhodobo, menila som gynekologa, moj predošlý mi v obmenách dával candibene a clotrimazol a vždy zabral len nachvíľu. Tento nový mi ponúkol jednorazový krém Gynazol s aplikátorom. Veľmi jednoducho sa aplikoval, na začiatku vytieklo trošku krému a potom už vobec čo po čípkoch bol pre mňa hotový zázrak :) Zabral už do pár hodín a prešli všetky nepríjemné pocity ako svrbenie a pálenie. Ak by sa mi nedajbože problémy vrátili určite znova siahnem po Gynazole :)

hor1alka

Ahojte po dlhoročných problémoch s mykózou som už vyskúšala asi naozaj všetky lieky, čipky, krémy na mykózu, až raz mi doktor predpísal gynazol vaginálny krém ktorý sa aplikuje jednorázovo a pôsobí až 5dní. Od vtedy musím povedať nemám žiadne problémy s mykózami je to to najlepšie čo poznám. Vrelo odporúčam všetkým čo si nevedia rady, určite GYNAZOL

Rose2

ahojte, gynazol som síce neskúšala, ale na podobné problémy mi pomohol (na odporúčenie kamošky)Penoxal - je to dobré na mykózy, zápaly a pod. a zlepšuje aj celkovo imunitu

peta15

Ahojte! Ja som s mykozou nikdy nemala problem, az nedavno a to som zistila, ze ma nakazil partner, pretoze jeho to svrbelo tam dolu dlhsiu dobu, len sa mi nepriznal. Uz som ho aj zacala podozrievat, ze ma nejaku inu, ale potom ma napadlo, ze bol chory a bral antibiotika.... Doktor mi predpisal Gynazol - vraj je to velmi pohodlne, nakolko staci len raz aplikovat do posvy a ten krem posobí 5 dni... A skutocne, ta ulava od toho priserneho svrbenia prisla uz rano po vecernej aplikacii a odvtedy mam opat klud... Urcite ak by sa mi niekedy mykoza vratila, tak viem ze siahnem po Gynazole...

mimi29

pre iva147, to ma mrzí, v minulosti mi veľmi pomohol FEMIVAXIN vybrala som 1 krabičku podla návodu bolo super zrazu ho nebolo dostať v kúre som nevedela pokračovať a ta "pliaga" prišla späť , dnes som našla na nete FEMIVAXINUM NEO idem vyskúšať

iva147

Redka: hak neberiem,Wobenzym som brala pred polrokom cca 3mesiace -pokoj som mala asi na mesiac po dobratí,potom opäť