Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie v oblasti konecnika

Príspevok v téme: Svrbenie v oblasti konecnika
datelinka

ahoj ahoj vsetci dufam ze mi poradite :)
mam 23 rokov a uz asi rok ma trapi svrbenie v oblasti konecnika uzivala som aj tabletky proti chlistam a to 3 krat lebo som spanikarila a som si myslela lenze to nezabralo ...doktor mi len predpisal nejaky sprej ktory iba na 2 hodinky utisil to svrbenie...je to na nevydrzanie najma v noci co to moze byt???
chlisty to niesu lebo som brala tabletky a tie by na 100 percent zabrali ale bohuzial nie ...nejake napady???

dakujem

redbatka3

mozu to byt parazity... ale takyto prejav ma jednoznacne premnozena kvasinka... kandida!!! je to jeden z priznakov...

poky

Ahojte mam problem so svrbenim tiez lez myslim ze u mna po dvoch porodoch to budu hemoroidy ako vysiteje to spojene s obcasnym krvacanim z konecnika...prosim poradte co na to, je to nehorazdne nechutne a hlavne mucive, ked sa clovek potrebuje poskriabat a neda sa...

petullla

datelinka poradím Ti Milaniv ,lebo toto čo máš je prejav začínajucich hemoroidov-pravdepodobne- po užití Milanivu ti to okamžite prestane. inak je na to aj Biolampa ale to je drahá záležitosť

ShaulaThalit

ja ked som bola mala, tak som mala tiez hlistov a mama mi povedala, ze ked sa budem skriabat, tak mi polezu von a ja som sa vtedy bala, ze sa budu tlacit ako ked meliete maso mlyncekom a ono vychadza z konca ako take cervy. fakt sranda

flavo

datelinka ,ahoj skús si kupiť ascurutin 1-3 tablety denne 3 týždne a vynikajúco pomahá biolampa solaris, čím drahšia tým lepšia, zaberá viac do hlbky. s biolampov solaris máme doma skusenosti,vylieči všetky choroby a vyditelne. a ešte si kup komplex vitamínov v tekutom stave ALOE VERA z lekárne

volko

No ja som mal hrozne dlho to iste ....a po hrozne dlhej dobe to preslo aj na nohy a bol som sa dat vysetrit a zistili mi svrab......

............

vola sa to hlisty, nie chlisty.robili ti vyter,a brali stolicu na kultivaciu.a na internom vysetreni si bola??/.moze to byt nejaka zla stolica, co ti drazdi konecnik, alebo hemoroidy.nemas pocit, ze sa ti to tam akoby zaparovalo/potilo??

dunaman

Skús pred spaním užiť 1 tabletku obyčajného Acylpirínu, aspoň dva tri dni po sebe. Mala som také isté problémy a náhodou som zistila, že tento liek svrbenie odstránil. Možno to bude fungovať aj u teba. Počase treba opakovať.

alicakl

môže to byť iný parazit-z výteru to určite zistia-ak by tam nejaký bol, prípadne to môžu byť trhlinky, ktoré sa ti urobia pri vyprázdňovaní a potom to jednoducho svrbí ako chrasta,keď sa hojí.taktiež to môžu byť hemeroidy.v každom prípade po dôkladnom vyšetrení odborníkom na to prídu.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.