Leto- vlasy, telo

Príspevok v téme: Leto- vlasy, telo
dawn

ideme s priatelom do Chorvátska na dovolenku...aky si mam kupit sampon aby sa mi vlasy neznicili od morskej soli a slnka...mam ich farbene a dlhe...a potom aky si ma kupit opalovaci krem...mam velmi svetlu plet a vzdy sa palim..a rada by som sa aj opalila ale nie spalila..co mi odporucate??? nejake rady a tipi na dovolenku...co si mam zobrat...dakujem za vsetky rady...

pupavicka

AHOJ KOCKA NO CHCES TOHO NARAS VELA ALE OK AK MOZEM TAK POMOZEM:-)))aj ja mam dlhe vlasy tak pomoze dobry kondicioner po kazdom umyti a to pri mori dennodenne,a ja podla vlastnej skusenosti mam pokozku svetlejsiu a k sklonom na alergiu na slnko,tak mynuky rok som chodila dva mesiace pred dovolenkou do solarka /INAK TAM NECHODIM/ale po dve minuty tak kazdy druhy alebo treti den a ponaly zvysovat asi po 5krat 3 minuty atd.a mala som pekny zaklad,ale aj tak opal.krem faktor 30 lebo je tam sulne slnko neviem presne kedy ides ale v chorvacku poriadne pripeka,a medzi 11-15 vobec na slnko nechod ale obeduj a oddychuj neboj nic nezmeskas,ver mi ak sa pomalicky opalis dlho ti to vydrzi a bez bolestiveho spalenia alebo alergie,viem o com pisem sama som to prezila,aj ja som chcela byt stale rychlo opalena ale bolo z toho iba spalenie a alergia:-))))vsetko dobere prajem..pa