uzatvaranie zmluv

jingles

no tak u nás to všetci robia popri zamestnaní na privyrobenie si a keby si chcel robiť len toto tak to by si sa musel veľmi snažiť hľadať nových klientov aby si si pekne zarobil

antipoistka

tak to je najväčšia hovadina na svete. Najprv obídeš rodinu, susedov, kamošov a potom vyčerpáš zdroje. A keď ťa niekto z rodiny odmietne, ako ja bratranca, tak sa pohneváš, lebo ti akože nedal zarobiť... Ja všetkých posielam do čerta saj s poistkami. Je to len ťahanie peňazí z ľudí a keď príde k niečomu, havária, úraz... tak nič nedostaneš. Fuj. Z takýchto oblbovíkov si najviac užíva vrchosť a menežment....

sway

Je rozdiel,ci budes sediet na prepazke alebo si budes nahanat klientov.Ono provizie z uzatvorenej zmluvy su celkom slusne a nemusis nic investovat,tak to kludne skus a uvidis,ci mas dost znamych aby si aj nieco zarobil.Inak myslim,ze budes dostavat aj nejaku databazu s potencionalnymi klientami (ludom,ktorym konci zmluva alebo tak),tak ak ti nerobi problem oslovovat ludi a predstavovat im produkty,kludne do toho.Vela ludi ma negativny nazor,lebo poistovaka uz robi takmer kazdy,ale zase niektore produkty niesu zle a kto v dnesnej dobe je uplne bez poistky?Ak mas volny cas a je to pre teba part time,urcite vyskusaj,ak mas ist za prepazku,tak tam klienti sami chodia a urcite zarobis,ale to mas tusim aj tak fixny plat.Inak nemam osobne skusenosti:-)Iba som poistena v Alianzi.