celulitida :(

Príspevok v téme: celulitida :(
petulada

chcem sa opytat je mozne mat celulitidu z antikoncepcie??.. mam 18 a beriem ju 4 mesiace... ale tak ja myslim ze som ju mala uz aj predtym:( a teraz ako chodim v plavkach tak mi mamina nadava ze sa mam na seba pozriet aku mam celulitidu ze to mam z toho ze naco to beriem a tak:( .. bose ja ju necem mat:(

ifka1

hej,viem ze to sem nepatri.mna len mrzi, ze zdravotnictvo je o peniazoch bohuzial.a antikoncepcia je neskutocny biznis farmaceutickych firiem. hak neznizuje vyskyt rakoviny.vsetci zdravotnici to vedia.

alz-bee

ifka1: pozri, ohladom tej HAK sa asi nikto nikdy nezhodne...ja som zase pocula o vyskume, ktory dokazal, ze zeny, ktore uzivaju HAK maju znizene riziko tvorby rakoviny vajecnikov a prsnikov...ale to do tejto temy nepatri:) to len tak bokom:)

ifka1

...v kosiciach na onkologickom seminari v aprili bola antikoncepcia radena do zoznamu rakovinu sposobujucich preparatov.

ifka1

antikoncepcia celulitidu okrem inych ovela zavaznejsich zdravotnych komlikacii samozrejme sposobuje.a aj zhorsuje.zadrzuje totiz vodu v organizme,narusa cinnost stitnej zlazy.denne sa cudujem, ako si vedoma dievcata poskodzuju zdravie.

alz-bee

Vopred sa ospravedlnujem,az ta to nahneva, ale neda mi zareagovat na to, ze tvoja mamina ti rozprava, aku mas celulitidu?!! to ma vcelku prekvapilo, lebo mnohi rodicia svojim detom hovoria, ake su pekne, aj ked maju 100 kil a nie, ze este ich zhadzuju zato,ako vyzeraju...
Ale myslim si, ze z antikoncepcie to nemas...ako pise aeshley treba sportovat, zdravo a pravidelne sa stravovat a nie cakat nato,ze raz sama od seba celulitida zmizne...drzim palce:)