Analýza pokožky mikrokamerou

Príspevok v téme: Analýza pokožky mikrokamerou
nikol84

prosim vas mate niekto skusenosti s touto mikrokamerou??..uvazujem, ze na to pojdem, je to na zistenie typu pleti, na zaklade ktoreeho sa odporuci vhodna kozmetika, pripadne liecba na problematicku plet...ak viete, poradte, lebo nie je to najlacnejsia zalezitost, tak preto vaham, ci sa oplati do toho investovat... dakujem

nikol84

dobre, dakujem pekne...a este posledna otazocka, dufam sa nehnevas, ze sa tolko pytam...tie pripravky s ktorymi sa odlicujes, to vsetko je Alverde?..alebo kombinujes aj od ineho vyrobcu...

delphia

krem ma nazov Feuchtigkeits- fluid Aloe Vera. moze byt aj pod make up.

odlicovanie:
1. odlic. mlieko
2. cistiaci gel + voda
3. pletova voda
4. krem+ ocny krem

nikol84

MARINA - tak tomu ver, ja co som uz investovala do svojej pleti, do vseliakych "zazracnych" procedur, leserov, tabletiek...atd..+ lekarske cistenie pravidelne, a nehovorim o kozmetike, to je nenormalne ...co by som dala za to, keby som mala normalnu plet, aby som mohla vyjst na ulicu bez makeupu..
DELPHIA - este som sa chcela spytat, ze s cim sa odlicujes?...a neviem ci pouzivas makeup ak ano, je tento krem vhodny podklad aj pod makeup?...

marina zlata

cely zivot pouzivam obycajnu marinu. Ked tak citam vase prispevky, tak to som usetrila strasne prachy. Obcas som skusila nejaky drahy, ale hned som sa zase vratila ku marine a uz ani neskusam. Nema chybu.

nikol84

tak to som nevedela, ze to sa hned ukaze, ci novy krem ti vyhovuje, alebo nie, som myslela, ze treba par dni, kym si plet na to zvykne...tak dnes som si kupila ten krem, ale predavacka vravela, ze ona od tejto znacky lahky hydratacny nepozna (nevies mi prosim ta presne napisat, ze co je na obale?..pripadne akej farby je skatulka?..dakujem)no tak mi odporucila vyskusat od Alverde krem pre citlivu pokozku s jojobovym olejom, co radila i efe, tak som si kupila zatial ten...tak uvidim...a ze teraz je nejaka nova receptura na tie kremy, tak som nevedela, ci kupit novu alebo staru...uz ani neviem ktoru som si potom zobrala...ale dam potom vediet, ze co to spravi s mojou pletou..

delphia

plet si na krem nezvyka. bud sadne, alebo nie. to usudis hned po 1. naneseni. rokov mam viac nez ty ale to neznamena, ze nemozem pouzivat lahky hydratacny krem. obsahuje okrem ineho aj sojovy olej a vit. E, ktore su vhodne na pestovanie pleti v ktoromkolvek veku.

nikol84

dobre, dam na vas, zajtra pojdem do DM a kupim si Alverde, potom dam vediet, ako dopadnem...ale asi prve dni kym si na to plet zvykne budem badat nejake reakcie (napr. ze sa vyhadzem), ze?...cca kolko dni to trva, ci je to individualne?...
EFE-a ty mas aku plet?..citlivu? alebo aj problematicku?...
nechcem sa pytat na vas vek, ja mam 24..neviem ze ten krem je pre aku vekovu kategoriu,dufam bude vhodna aj pre mna, ...tak drzte mi palce:)

delphia

ten krem mozes v poho pouzivat aj na noc. ak sa bojis, ze by bol velmi mastny, tak od Alverde je aj lahky hydratacny fluid s Aloe vera. tak skus ten. aloe ma praveze upokojujuce ucinky. mozno ti sadne