Analýza pokožky mikrokamerou

Príspevok v téme: Analýza pokožky mikrokamerou
nikol84

prosim vas mate niekto skusenosti s touto mikrokamerou??..uvazujem, ze na to pojdem, je to na zistenie typu pleti, na zaklade ktoreeho sa odporuci vhodna kozmetika, pripadne liecba na problematicku plet...ak viete, poradte, lebo nie je to najlacnejsia zalezitost, tak preto vaham, ci sa oplati do toho investovat... dakujem

efe

Ja môžem z vlastnej skúsenosti odporučiť alverde s jojobovým olejom - špeciálne na citlivú pleť, má aj certifikát nemeckého inštitútu pre výskum alergií. Je to jediné, čo mi sadlo po cca 4 rokoch tápania. Prešla som biodermou, avéne, vichy, LRP i obyčajnými krémami s drogérií ale proste na všetko bola nejaká reakcia. Len na tento jediný krém nie. Obrovská úľava po tak dlhej dobe.

delphia

ten krem s oliv. olejom nie je velmi mastny. ak mas plet skor citlivu nez mastnu, tak sa toho oleja nemusis obavat

nikol84

vies co, ja neviem preco skusam prave tie...asi preto, lebo ked som zacala chodit na lekarsku kozmetiku ( to uz nejak 8rokov dozadu, co som zacala mat problematicku plet), tak kozna aj lekarka mi odporucili hned LRP a nejake roztoky k tomu-zinerit, dalacin T a taketo...tak som dala na ich radu a potom, ked som chcela zmenit kozmetiku, tak som sa opytala niekoho v lekarni, nech mi poradi a tiez radila z tychto vyrobkov, tak ja ine ani nepoznam, ze ktore by mohli byt lepsie...nevyberam podla toho, ze najdrahsie urcite su najlepsie...radis Alverde s olivovym olejom?...fuha, taky mastny mam dat na tvar?...tak toho sa trochu obavam, niekto mi uz radil aj jojobovy olejcek od Saloosu...toho jedineho sa obavam, ze olej si dat na tvar..nie, nie som z KE, som z GA(vacsinou som vsak v BA) preco sa pytas?

delphia

a preco skusas hned tie najdrahsie pripravky? cena vobec nie je zarukou kvality....
co tak si zajst do DM a skusit napr. od Alverde je dobry olivovy krem na citlivu plet. stoji cca 100 sk a ked nesadne, tak si ho vypatlas na kremovanie ruk. alebo z prirodnej kozmetiky skus Ruzovu radu. alebo obycajny kokosovy olej.
nie si z KE?

nikol84

delphia, mas pravdu...asi sa na to vykaslem...a co sa kozmetiky tyka, tak ja uz roky skusam, zatial najviac mi vyhovuje LRP, ale nie dlhodobo....vela ludii chvali biodermu, no mne to nesedi vobec...mam strasne citlivu plet...chcela by som skusit Avene, ale to je na tom, ze ked si pytam vzorky v lekarnach, aby som nemusela kupovat hned normalne balenie, tak odpoved znie, ze nemaju vzorky, ze strasne malo dostavaju...no tak nic ine mi neostava, len si to kupit, ze snaad...a potom mam uz doma skoro celu lekaren, lebo nesedii mi a nemozem to pouzivat...tak preto som rozmyslala o tej mikrokamera, ale asi bolo by to tak, ako pises, ze aj to co by mi odporucila, bol by len dalsii pokus..ziadna zaruka istoty...diky za radu kazdopadne!

delphia

ale diagnostika mikrokamerou neznamena, ze kozmeticka bude vediet trafit pre teba ucinnu kozmetiku. tu si musi clovek vela x skusanim najst sam. kozmet. pripravok, ktory vyhovuje tisickam, moze u par ludi vyvolat alerg. reakciu. ale to neznamena, ze je to smejd, len jednoducho niektora zlozka moze posobit alergizujuco pre niekoho. niet divu, ked dnes su alergie uz aj na dotyk a chlad...
takze hladaj a skusaj najma vzorky a tak bude lahsia volba.

nikol84

takze neodporucite?..ja uz neviem co so svojou pletou, uz som vyskusala toolko toho, aj u lekarov som bola ale skratka nic nepomaha...ano, viem aku mam plet, len zatial sa mi nepodarilo najst dobru kozmetiku, ...uz som tiez vyskusala viac druhov, od LRP, vichy, teraz naposledy mi poradili v lekarni Biodermu...no tiez mi nevyhovuje...som bezradnaa...ale diky za prispevky

delphia

mikrokamera vacsinou urcuje hydrataciu, oxidaciu mazu, hlbku vrasok, kuperozu (rozsirene zilky).
nehovorim ze to nie je dobre, ale je to tak trochu aj marketingovy tah, nakolko vytvara sa tym dojem "spickovej" vybavenosti salonu. pritom to vsetko sa da urcit aj pohladom a na zaklade toho, ako hodnoti svoju plet klientka- precitlivelost na niektore pripravky, pocit suchosti, alebo naopak premastovanie pleti (najviac T zona), tiez pritomnost supiniek na pleti vela prezradza o jej stave aj bez vydobytkov modernej doby ;)
aj bez kamery sa da doporucit kozmetika

a kde??

ja neviem, mne sa to zda byt tak,ze ze ti hned zacnu ponukat hento a tamto,ak mas problemat.plet tak sa porad v lekarni alebo s dermatologom.