Krvacanie

alz-bee

hruska: aj ja mam otazku-comu nechapes? ved sama pises, ze pri prstovani mal uz niekolkokrat na prstoch trocha krvi. To znamena, ze ti blanu natrhol prstami a to dalej znamena, ze pri prvom sexe si nekrvacala...to je cela veda.
A to, ze ta to este niekedy brutalne zaboli, tak nato si zvykaj. Jednak este budes musiet niekolkokrat sexovat, aby si sa panenskej blany zbavila uplne a jednak ta bolest zavisi aj od polohy. Mna to casto zaboli, ked ide od zadu. Vysvetlujem si to tym, ze asi mi narazil na krcok maternice alebo kde...kazdopadne treba postupne prichadzat nato, aka poloha vam vyhovuje.

hruška2222

je to normalne ked som uz mala pohlavny styk a nekrwacala som???alebo som hej? pretoze mne prawe mali zacat krami a teraz newem či to je tymi kramami alebo blanou=DDD lebo predtym sme mali peting a niekedy sa ocitlo na jeho ruke troška krwy... a stalo sa to uz wiackrat ze mal trocha krwi na ruke akoze tomu nechapem.. a ete nieco niekedy ked ide hlbsie tak ma to brutalne zaboli a niekedy az ta bolest mi do brucha prejde ?? je to normalne ?

ghffff

Dakujem.Upokojili ste ma.Ja moc nechcem ist k doktorovi,hak nepotrebujem,nic viac sa nestane a uz asi toto.To mi mozte verit.Radsej asi este pockam..ale zase riskovat..mno neviem..Dakujem vam ale pekne

laninkanio

ahoj stalo sa to aj mojej najlepsiej kamaratke a bola z toho uplne mimo nevedela preco..ale doktor jej povedal ze jej partner jej sposobil ranu ktora stale krváca..no napokon jej urobil prehlisku a celkovo jej predpisal lieky na zastavenie tohoto problemu...a odporucil jej viac sa nestykat takymto sposobom pretoze na rukach je vela bacilov cize moze hrozit aj pricina bacilu ktory krvacanie neustale sposobuje..nech vsetko dopadne dobre..

ghffff

Citila som miernu bolest,dalo sa to vydrzat,najma preto lebo som si myslela ,ze mi len pretrhol blanu ,tak ze to vydrzim ,ale po tom co stale krvacam uz fakt zacinam mat strach...

ghffff

Rano som vstala a zase krvacam,aj ked uz necitim bolest.Mam ist k lekarovi ?Je to niekto komu sa stalo nieco podobne?

nelly15

to je iste že už niesi panna odporučam kupit intímne mydlo (chilli intima napr.) a vyumyvat sa a ak bdeš dalej krvacat ist k lekarovi alebo ak ta to bude svrbieť,kúsať a pod