Biorezonancia

Príspevok v téme: Biorezonancia
kristina111

poculi ste o vysetreni BIOREZONANCIOU?
prave pred sebou drzim prospekt o takejto moznosti liecbe, kde sa pise co vsetko ukaze pocitacova biorezonancia, co sa tym da odstarnit, co zlepsit a podobne..
citam, ze sa jedna o Body- Care centrum v BA..
ma niekto skusenosti? vie mi o tom povedat niekto aj viac?
rozmyslam, ze by som to skusila.. pise sa, ze diagnostika je zdarma..
v poslednej dobe ma trapia bolesti v oblasti obliciek, mocoveho mechura a vajecnikov.. tak by som bola rada, ak by to pomohlo..
dakujem za kazdy nazor!

doubledog

tie kvapky, co spominam ja, su nejakym specialnym sposobom (predpokladam, ze podobnym pristojom ako sa pouziva na diagnostiku) nabite biorezonancnou energiou, nie su to len cisto prirodne vytazky.
cize pozor, treba posudzovat dve veci, kvalitu diagnostiky a kvalitu liecby.

Slobodna

Súhlasím, absolvovala som diagnostiku pomocou biorezonancie, ktorá bola absolútne presná, napr. kamarátke lekár, ktorý ju robil oznámil, že má strašnú chrípku a pri tom nemala žiadne príznaky, no o pár dní sa dostavila. No čo sa týka následnej liečby, ktorá nebola formou spomínaných kvapiek, ale iných síce prírodných doplnkov, tá účinná veľmi nebola. Toť moja skúsenosť. Takže asi si treba pozisťovať od ľudí, ktorá následná liečba je naozaj účinná. Mňa diagnostika stála 15 Euro, doplnky boli dosť drahé a podľa mňa neúčinné. No skúsila som. V tvojom prípade bude podľa mňa aj ten problém, že málo piješ, resp. možno veľa, keďže máš problémy týkajúce sa obličiek, moč. mechúra a vaječníkov- možný zápal. Dostatočný pitný režim nežiadúce baktérie vyplavuje z tela. Určite sa nevyhneš ani úprave stravy. Mne napr. biorezonanciou bolo zistené, že orgány mám síce ok, ale nemajú skoro žiadnu energiu, keďže moja strava nebola celkom zdravá v tom období a nejedla som skoro žiadne mäso. Každopádne diagnostiku odporúčam, s tou mám dobrú skúsenosť. Prebieha to presne tak ako opísal doubledog.

doubledog

ja som s tym velmi spokojny, takze odporucam.
aj ked asi budu rozdiely medzi konkretnymi terapiami, viem, ze biorezonanciu vyuziva viacero smerov ci firiem.

sade8

doubledog

vdaka,ja tiez o tom uvazujem, lebo mam nejake problemy, a kedze tam to zisti rychlo a pod jednou strechou, tak o tom preto uvazujem.

doubledog

este nieco k priebehu liecby:

ako som pisal, uzivam tie kvapky kazdy den. po par dnoch nastane zlepsenie priznakov (ak nejake boli), potom chvilu nic a potom pridu tzv. detoxikacne priznaky.
tie svedcia o tom, ze telo sa cisti a su dost neprijemne, trvaju ale len niekolko dni, niekedy len jeden.
potom uz priznaky ustupia.
nie vzdy je samozrejme tento proces rovnaky.

sucastou liecby je samozrejme uprava stravy a rozne bylinne caje.

doubledog

ja ti opisem, ako to prebieha tam, kde chodim ja:
dohodnem si presny termin.
pridem, sadnem si do stolicky, na hlavu mi da take sluchadla s nejakymi meracmi.
na chvilku pusti meranie, to trva asi minutu, aj menej.
cele to je pripojene k pocitacu.
ked meranie skonci, postupne vyhodnocuje namerane hodnoty.
ten system prechadza jednotlive organy a tkaniva, a zistuje, kde su problemy. potom sa na ne moze zamerat hlbsie.
cele vysetrenie aj s konzultaciou trva tak polhodinku.
potom mi na zaklade tychto hodnot da specialne kvapky, ktore potom uzivam mesiac - dva kazdy den.

denulik

biorezonancia je veľmi zdravá a dosť presná, pomocou bioprúdov dokáže stimulovať chod buniek preto je možné ňou aj liečiŤ nie len vyšetrovať...a v konečnom dôsledku lekári liečia liekmi s vedlajšími účinkami a biorezonancia je bez vedľajších účinkov...a za všetko lepšie a kvalitnejšie sa musí platiť!ale zdravie sa peniazmi merať nedá...ľudia vyberte si prioritu sami a rozmýšlajte...a lekár je len človek, kt. sa tiež mnohokrát môźe mýliť a stanovenie inej diagnózy vás môže st፠život...kdežto BIOREZONANCIA dokáže aj predvýdať následné poruchy, kt. môžu nastať...študujte na amerických stránkach o BIOREZONANCII-určite veľa pochopíte -u nás bohužial ľudia o tom nemajú ani šajnu, pritom v západnom svete je to dávno známe a aj lekármi používané...a konieckoncov vymysleli to v NASA