Biorezonancia

Príspevok v téme: Biorezonancia
kristina111

poculi ste o vysetreni BIOREZONANCIOU?
prave pred sebou drzim prospekt o takejto moznosti liecbe, kde sa pise co vsetko ukaze pocitacova biorezonancia, co sa tym da odstarnit, co zlepsit a podobne..
citam, ze sa jedna o Body- Care centrum v BA..
ma niekto skusenosti? vie mi o tom povedat niekto aj viac?
rozmyslam, ze by som to skusila.. pise sa, ze diagnostika je zdarma..
v poslednej dobe ma trapia bolesti v oblasti obliciek, mocoveho mechura a vajecnikov.. tak by som bola rada, ak by to pomohlo..
dakujem za kazdy nazor!

denka141

Prave dnes som bola v centre body care v BB a pristrojom mi na prstcoh ruky pan zmeral hodnoty k mojmu stavu - to je to vysetrenie v hodnote 20 Eur zdarma a ak chcem presne vediet co mi je, teda co sposobuje moje problemy, tak ma vie objednat na biorezonanciu, ktora trva zhruba 1 h a pristroj prescanuje cele moje telo a vyhodnoti presne co mam kde zablokovane, co mi chyba atd, toho je vela. Stoji to 85 Eur, ale moja skusenost s lekarmi je taka, ze riesia vysledok niecoho ale nehladaju priciny. Tak som si povedala, ze to skusim a uvidim.

somija

pocuj Kvetulinka, moja otazka znela trochu INAK nez je TVOJA odpoved. vdaka za ponaucenie, aj tak by som uvitala odpoved od niekoho - kto to vie

kvetulina

A naco vediet len jednu hodnotu, ze pod 50 000 niecoho je zle. Ved sa uz nedajte strasit, preboha. To sa musi brat vsetko vcelku, antioxidanty su dolezite, ale aj ine veci vplyvaju na zdravie. Okrem toho rano mozete mat po zjedeni cerstvej mrkvy veeeela antioxidantov, ale ked mate stres alebo zamorene telo volnymi radikalmi, hned sa spotrebuju na chemicke reakcie a to je dobre, pretoze prave volne radikaly su nebezpecne. Tak rozmyslajte trochu!

somija

pocul niekto o takom podobnom vysetreni na nameranie hodnot antioxidantov v tele?-v bunke? ja som predvcerom zachytila rozhovor v radiu ale nic blizsie ze kde to robia-nejakym pristrojom z ruky zmeraju ciselnu hodnotu antioxidantov za 1-2 minuty a mala by byt tusim 70 000 a pod 50 000 je zle, len neviem kde alebo kto to meria-tiez nejakym takym bio neviem akym pristrojom...ak viete, napiste

nelissa

Skúste Centrum bioregenerácie Skenar v Banskej Bystrici a budete milo prekvapení. Táto diagnostika je KOMPLEXNÁ a robia tam hneď aj terapiu!!!

Okrem toho dokážu stimulovať samoliečebné schopnosti tela prístrojom Skenar. Mne to pomohlo na chrbticu, je to naozaj super!

kuknite sem:
www.skenarcentrum.sk

cerrone

ahoj, ja to poznam, diagnostiku ti spravia zadarmo taku, ze ti po prstoch natukaju s takym ako keby perom, pricom ti nameraju hodnotu jednotlivych organov, robia to aj v energy klube za 10 eur a robia to normalne, narozdiel od body care !!! ti to ani poriadne robit nevedia a z toho sa nedozvies nic

mino 14

Ahoj Kika, celé je to len o peniazoch. Ja mám s tým len negatívnu skúsenosť a problémy mi naďalej pretrvávajú.

vsevedka

Keďže píšeš o bolestiach v oblasti obličiek, moč.mechúra a vaječníkov, ja by som v prvom rade riešila diagnostiku u lekára, či sa nejedná o nejakú organickú poruchu, aby si niečo nezanedbala, až potom by som uvažovala o počítačovej diagnostike bioezonanciou