NEPREHĽADNOSŤ PRÍSPEVKOV...či len ja som slepá?

Príspevok v téme: NEPREHĽADNOSŤ PRÍSPEVKOV...či len ja som slepá?
W3001478

Od kedy sa delia príspevky AJ na "nesúvisiace so zdravím" témy sú rozhádzané a neprehľadné nikdy neviem nájsť svoj príspevok a tak zakladám nový a nový...už ma to nebaví...máte podobný problém?
nedá sa to nejako riešiť?
(aj ked si dám vyhľadať v témach nenájde mi to čo chcem..najde mi stovky iných len nei môj)
-dúfam že tento príspevok ešte nájdem..ak nie ma porazííí
- a ešte niečo stále mi píše že zle opíšem písmenká...hlúposť veď vám skopírujem..idem opísať toto: HJHT ...dam odoslať...a vyskočí mi červená tabulka :balbalbal... Správne bolo "CXPB" zadali ste "HJHT"...však nesom sprostáá vidím čo píšem..jooj nemam slov už..

Macca

To W3001478:

Presne tak ako napisala panča

Problemy ktore opisujes vychadzaju s nevyhody neregistrovanych uzivatelov. Staci sa zaregistrovat a tieto problemy zmiznu :)

panča

tak nekopiruj, ale opisuj..presne preto sa to opisuje, aby bolo jasne, ze za PC sedi rozmyslajuci clovek a nie automat

a ked mas problem s vyhladavanim, najjednoduchsie je zaregistrovat (a potom nebudu ani pismenka :D) sa a danu temu si potom mozes ulozit do oblubenych, alebo si rozkliknes:Temy, kam som prispel a tam budes mat celu historiu