Vykasliavam krv... preco???

Príspevok v téme: Vykasliavam krv... preco???
Change27

Mam taky problem- uz dlhsiu dobu(pol mesiaca) mi hned ako vstanem byva zle od zaludka- je mi na vracanie a mam krce. O dake dve-tri hodiny od toho co vstanem to prejde. Cely den som hrozne unavena, padaju mi vlasy a mam krce v nohach. Pulz mam nad 100 a tlak nizky. Dnes a vcera som vykasliavala krv. Nefajcim a ani som nikdy nefajcila. Co to moze byt??? Mam len 15 rokov...

zuzic

ahoj chirurg informovla som sa o ICQ, to sa musi naistalovat nejaky program...a ten postup na mail:das si link www.gmail.com- napravo dole kliknes na take velke: vytvorit ucet-vyhodi ti to formular kde vyplnis udaje(ked nechces nemusis pisat pravdive meno, to sa ukazuje ked pride posta aby si vedel od koho je),prihlasovacie meno je to co budes vzdy pri prihlaseni pisat aj s heslom tak tieto dve veci si zapamataj, bezpecnostna otazka je len pre istotu ak by si zabudol heslo tak aby si sa tam mohol dostat,- potom ked to povyplnas kliknes dole na akceptujem(ak ti nevytvori schranku a vyhodi ti znovu formular, povyplnaj este raz udaje ktore su cervene)- potom napravo hore klikni na modre: zobrazit moj ucet,a mas to hotove...ja ti potom dam moj mail a ty mimozes poslat spravu.to urobis tak ze das www.gmail.com- napravo sa prihlasis- nalavo hore sa ti vyhodi: napisat spravu, komu tam das moj mail, predmet je akokeby nadpis, ked to napises nalavo dole das odoslat. mne to dojde a odpisem ti. ked si vytvoris ucet, napis.

chirurg

zbytočne sa strachuješ, treba spraviť to vyšetrenie a potom budeme riešiť problem dalej ale zatial nieje čo riešiť tak sa nestrachuj...je tolen moja uvahaOK?nesedí mi tvoj mladý vek a dlhá doba ťažkosti nič viac.

chirurg

V tvojomprípade je nutné spraviť irrigoskopické vyšetrenie...nevylučujem že možeš mat dolychosigmu alebo vrodené megakolon.Irrigoskopické vyšetrenie podla tvaru ampuly rekta a koncovej časti hrubeho čreva može potvrdiť resp.vylučiť moje uvahy.