MAM ANOREXIU?

Príspevok v téme: MAM ANOREXIU?
patinka

Cafte.Meriam 163 cm a vazim 50 kil ale o to by neslo.Nie som vobec chuda,ale po kazdom jedle mavam hrozne vycitky,necitim sa dobre,casto nic nejem a vecer prepadam chladnicku,mam chut zvracat a napr.v sobotu som pila iba cintronovu vodu cely den.Je to anorexia,lebo neviem ci moze byt anorekticka tucna.......skor myslim,ze casom...no neviem....pomoc

lucka

ahojte.povecte mi prosim ako mam schudnut.ja us fakt neviem ako. aj ket nic nejem vobec nechudnem. ako vahu 164cm/43kg)mam v pohode ale na postave to vobec nevidno.prosim pomozte.

katika88

Domini ked vedome zvracias tak potom si podla mna kombinacia anorexie a bulimie.Pretoze obcas nejes takmer nic ako anorekticka a zvracias nasilu ako bulimicka.

domini

betka podvizivu? ale ja niesom chuda az taq..mam 15rokov....a jem kedy ako ..niekedy normalne inokedy nezjem mesiacik z mandarinky len aby som nepirbrala...zvraciam taq 2do tyzdna vacsinou...denne si spomeniem aspon 20krat ze som tucnaa..chcela by som moc schudnuuut.

betka20

domini znamena to ze mas podvizivu.Neda sa povedat ci mas anorexiu napis ci nieco jes cez den.Pretoze niekto je vselico a je chudy ako lata.

domini

ahojte, vie mi tu niekto powedat co je mentalna anorexia??? ja som uz skusala vracanie, ale nerobim to pravidelne len ak sa ma mocni pocit ze som tucna co dost stale ...mam 170cm a 52kg...dik za odpowed

andrej :)

Čaute. Tu Andrej... Náhodou som narazil na vaše fórum, čo som rád, pretože veľmi rád pomôžem... Sám som mal pred pár rokmi mentálnu anorexiu... Ale teraz mám 19 rokov a mám sa fajn. A zďaleka sa jedlom nezaoberám. :) Preto budem rád, ak sa mi ozvete, veľmi rád vám pomôžem a popíšem si s vami :) Tak sa ozvyte prosím. sydneycan@atlas.sk :)

mama42

angel
ake tance tancujes?
ono niekedy si matka a dcera iba nahovaraju ze maju perfektny vztah proste snazia sa nevidiet ten problem ktory medzi sebou maju ale o nom nehovoria a potom to dieta riesi nejedenim...mozno ti nieco vadi co tvoja matka robi...ale ty ju milujes natolko ze to nechces vidiet a preto radsej myslis na to ako byt stihla dokonala a riesis to anorexiou

crying angel

iveta...
no vztah s mamkou mam uzasny hovorim jej vsetko a na toto...no problem dat si do ust stale zostava vobec som nepribrala ale mozno to ani nechcem ..no je to fajn ak by mi chcel niekto pomoct ale nieje to take lahke mam skolu v ktorj musim davat kazdodenne vykonny ktore niektori ludia isto nezvladnu ..tancujem ale mavam stavi ked sa so mnou toci cely svet a potom to prestane