Ryžová kúra

Príspevok v téme: Ryžová kúra
limetka007

ahojte všetci...chcela by som vyskúšať ryžovú kúru, ale rada by som vedela, či tu má niekto s ňou skúsenosti...ide o kúru, ktorá má asi V fáz po 9 dní..prvých 9 dní sa konzumuje len ryža natural, neosolená a bez oleja..ďalších 9 dní sak ryži pridávajú niektoré druhy dusenej zeleniny atď ( viac na www.eutrofia.sk),káva nie je povolená, len bylinkové čaje , voda a nesýtené minerálky... v podstate by malo ísť o celkový detox organizmu...poprosím vaše postrehy, názory , pripomienky..alebo niekto, kto by so mnou šiel do toho a delil sa o svoje skúsenosti... ĎAKUJEM

ryza

ryzova dieta je o nicom, kamoska skusala scudla 10 kg zomierala ryza jej vychadzala j z usi,prestala a ned pribrala 12kg teraz ma delenu stravu, papa aj o polnoci a 15 kg dole, uz pol roka

atam

limetka,ved predsa o to ide,aby bolo na tebe vidiet tie zmeny,predsa koho zaujimaju cisla na vahe???....ide o to,aby si sa pri tej diete aj dobre citila,aby ta ona sama nevycerpavala....no ja neviem,vecer pokecame....ale az neskor,idem do prace,pa

limetka007

atam, nezdá sa mi to drastickejšie ako 90 dňovka..nechceš vyskúšať so mnou?:-)) teraz musím off, ale večer tu budem zase:-) zatiaľ ahojtee..

limetka007

90 dňovku mám za sebou a neviem sa naštartovať na pokračovanie..chcela by som skúsiť niečo nové, ale ak by niekto šiel do toho so mnou, bolo by to super..pri 90 dňovke som inak posledný mesiac neschudla na hmostnosti skoro nič....skôr sa mi len vyformovali niektoré časti tela a trochu zmenšil ich objem...

limetka007

dík lolita..vraj tu ide o to, aká ryža sa konzumuje..biela ryža je absolútne nevhodná, tiež parbolaid ryže...navyše..prvé dni sa telo detoxikuje a to spôsobuje nepríjemnosti, ktorými prešla spolužiačka...ako dlho vydržala?