bratie HAK

Príspevok v téme: bratie HAK
macuskaKE

chcela by som zacat brat antikoncepciu. chcela by som sa spytat bab, ktore ju beru, ze ak sa im dostavili nejake vedlajsie ucinky tak ze za asi za aku dobu..ide totiz o to ze ju zacnem brat a za 2 tyzdne idem na povinnu prax s priatelom na leto do zahranicia...cize to bude ze bud mi sadnu a budem ich brat cele leto alebo mi nesadnu a kedze budem v zahranici tak nebudem moct brat ziadnu....dakuje za odpovede

help me

Mohol by mi niekto pomoct, mam nejake otazky tykajuce sa bratia HAK, najlepsie niekto, kto berie TRIREGOL, ale to nie je podmienka. Prosim, co najrychlejsie!!!

Jana1002

Predám 2 balíčky HAK Lindynette 30 za 40 EUR, popr. 1 balíček za 20 EUR (cena v lekárni: 25/ks). Takže užívateľky Lindynette 30, píšte, určite sa dohodneme. Mne táto značka celkovo vyhovovala, ale prestala som ich brať kvôli snahe a dieťa a ostali mi ešte 2 nepoužité balíčky.
e-mail: tandlmayerova@zoznam.sk

katika.

prvý mesiac som mala špinenie, až mi to liezlo na nervy. druhy už nie. Ale zas som mala výtok. teraz začínam trtí, uvidím čo bude. ALe je fajn, že presne na hodinu viem, kedy dostanem menzes.

macuskaKE

nikol84 vidis, to je dobry napad..dufam ze nezabudnem povedat gynkologovi..ale aj s tou postou to nie je zly napad.....dikes za radu:D

alz-bee

Ja beriem Lindynette 20 a pamatam si, ze jedinou mojou "tazkostou" bol spinavy vytok jeden mesiac.Ale na to ma doktorka upozornovala, ze to je normalne, ze chvilu potrva telu, kem si zvykne...a jak som zacala brat druhy blister, tak uz som ani spinenie nemala. Mne proste sadli:)

nikol84

macuska, ja ti mozem napisat iba vlastnu skusenost...ked som ju zacala brat uplne prvykrat, tak prvy mesiac som sa citila tak zvlastne...bola som stale slaba, hlava ma bolela, sa mi tocila vzdy, aj brucho som citila, trochu mi bolo tak nevolno, jaj a cely mesiac som mala slabe krvacanie, ako keby som mala menzes cely mesiac, ale iba tak slabo...ale po prvom mesiaci uz tie priznaky som nemala, uz bolo vsetko ok...a po case, ked som presla na iny druh HAK, tak uz som nemala ziadne tazkosti, citila som sa v pohode...tak neviem ci to zalezi od druhu, mozno ze ty nebudes pocitovat nic, ked ti sadnu hned od zaciatku...a ved povedz svojej gynekologicke, ze ake mas plany a nech ti urci aj dalsie, pre pripad, ak by tie nesadli...a potom ak by si mala nejake tazkosti, tak mamina ti pojde pre recept a vyberie v lekarni a posle ti ich postou, hm?..