ako nemat menzes

Príspevok v téme: ako nemat menzes
Lucia*******

Dobry den chcela by som sa opytat na nejaky prostriedok (nemyslim citrusove plody a pod) skor tabletky na zabranenie menstruacie . uzivala som antikoncepciu 3 mesiace ale to bolo pred pol rokom a aj popri uzivani som menstruaciu mala sice nepravidelne ale mala poprosila by som vas o rychlu odpoved vopred dakujem

mircoMY33

uz sa vivija nova hormonalna antikoncepcia kde zeny budu mat nenzes 3 az 4 krat za rok.Aj teraz existuje taka ale tu bych nedoporucoval

anita55

Nelly15, alchemilkovy caj NIE JE na oddialenie menstruacie, je na SPRAVIDELNENIE CYKLU!!!! Meskajucu menstruaciu preto skor priblizi ... Pre Luciu .... nie som sice zastanca takychto zasahov (radsej sa zmierit a prijat to ako prirodzenu vec - aj na dovolenke ... vsak existuju predsa tampony) .. ale kebyze mas s tym velky problem, doktor/ka ti moze predpisat tabletky na oddialenie ... nie su sice 100% ucinne, ale s velkou pravdepodobnostou zaberu. Nevyhoda su vedlajsie ucinky - je to predsalen zasah do organizmu - naladovost a celkovo podobne ako par dni pred menzesom + moze to rozhadzat cyklus ... takze sa treba rozhodnut co ti viac vadi ...

???

Určite choj na gyndu po tabletky. Neodkladaj na poslednú chvíľu, lebo sa berú pár dní - kvôli istote účinku - skôr.

alz-bee

Zajtra chod ku gynekologicke, nech ti predpise tabletky na oddialenie menstruacie (lebo bez prepdisu ich tusim nepredavaju)... osobne nemam s nimi skusenosti, ale vraj by menstruacia nemala prist..maximalne nejake jemne spinenie by mohlo nastat. Kazdopadne asi to bude zasah do tela, tak ale chapem, ze neches mat pokazenu dovolenku.

Lucia*******

A je ten caj zaruceny sposob a ak ano je volne dostupny v lekarni.. a dovod nemat ho som uz pisala idem na dovolenku a ten tyzden by stal s prepacenim za ...