HORMONALNA ANTIKONCEPCIA-OTAZOCKA

zjuzjika

to ci ju beres mesiac albo rok je uplne jedno a nejde o to, ze ked ju beres tak malo, ze mas alebo nemas pravo sa pytat, jasne ze mas, ja len vravim, ze treba aj vediet co uzivas, na co vsetko to je a ako a kedy ta to chrani..to je cele.... cize na nete je dost clankov a diskusii o tom istom stale...a ked si si nebola taka ista, mala si sa na to spytat gynekologa ked ti ju predpisoval..

nikitus

no ja so mala vseobecne info, len mne treba polopaticky vysvetlit, co som chcela vediet v letaciku nebolo a kedze beriem iba prvy mesiac tak myslim ze mam na to este pravo(: nehnevajte sa a na gyndu pojdem az o dva mesiace, tak si nemyslim ze by sa mi chcelo v cakarni na vysvetlenie doktorky cakat tri hodiny ako to u nej bezne byva.Dik

zjuzjika

boze baby, zse to musim traz napisat a naco by vam kurnik tie tabletky boli, keby vas stale nechranili? ved sa nad tymto konecne zamyslite.... a treba mat zakladne info pred ich branim a ako vidim vela bab ich nema....co je velmi smutne

alz-bee

Plati to aj pre tie, ktore sa beru 21dni+7dni pauza:))
Tie HAK, ktore sa beru stale, tak pocas tych 7dni sa beru tabletky, ktore neobsahuju hormony, cize je to to iste ako tie, co sa beru 21dni...

nikitus

Urcite chranena? Lebo som niekde citala ze to plati len pre antiky ktore sa beru vzdy, ja mam 21 tabliet a 7 dni som bez nich, ale niekore antiky vraj maju tabletky, ktore sa beru aj cez tych sedem dni. Tak ci to plati aj pre tie co maju 21 tabliet. Lebo to sa nikde nepise. Ako nechcem mat teraz styk cez menzes aleb nieco, ja len ci to plati pre vsetky druhy.