Ideme zamakať... :D

Príspevok v téme: Ideme zamakať... :D
nikuška1

Za 3 mesiace chcem schudnúť 10 kg a dúfam, že sa mi to podarí. Vychádza to tak 3,3 kg za mesiac, čo si myslím, sa dá v pohode. Pridá sa ku mne niekto? Jesť 5 x denne a hlavne veľa pohybu. Na raňajky a desiatu som zvyknutá jesť ovocie, na obed nejaké jogurty alebo varené, ale nie veľa, olovrant pohár mlieka a na večeru len niečo ľahké... Chcem to zvládnuť a viem, že sa mi to podarí... pred pol rokom som schudla 10 kg a teraz chcem schudnúť ešte tých posledných nadbytočných 10 kg. Mám 164 cm a 70 kg, tak baby, poďme na to... :D

bara017

no ja som presne taketo veci prestala jest pred tromi tyzdnami, toto sladke pecivo, buchty, kolaciky, keksiky, lebo z toho priberam najviac a odkedy to nejem tak sa mi riadne zmensili boky, vsetky rifle su mi volne:) takze ti to neodporucam.. treba jest zdrave veci, ktore zasýtia ale nie su take kaloricke.. A ta zmrzka na olovrant no to tiez nepatri k chudnutiu..:)

majuska_

aa presne este som zabudla, ze som vcera pred obedom asi hodinu a pol zjedla takeho cokoladoveho slimacika (taky zavinac - buchticka). boli po dve balene, ale ta jeden mam este odlozeny :)))

majuska_

no... niekedy sa zvyknem prezrat, inokedy pomenej... ale teraz priznavam, zjedla som malicko. ale dnes to bolo viac:
R: ovsene vlocky s jogurtom
D: ovocie
O: normalny obed (polievka a druhe jedlo)
Ol: zmrzlina
V: jogurt... dnes toho bolo viac :))))

majuska_

mne sa nezda ze malo papam... ten tvaroh ma zasytil dost. mozno 300 g som si rozrobila. super bol. a som dost syta a aj vela vody som vypila. zajtra robim 12-tku na brigade v zmrzke, tak to bude narocne kus... ale snad to zvladnem :o)

bara017

baby ked pozeram ako malo jete tak mam vyčitky svedomia normalne:) ale tak bola som to teraz vybehat - hodinu.. tak sa celkom fajn citim:)

majuska_

ja dneska som zjedla asi toto:
R: jogurt s ovsenymi vlockami
O: cestovinovy salat
Ol: cestovinovy salat
V: urobim si tvaroh s hrozienkami

tiez som vypila okolo 2 l vody. a tiez som bola pol hodinu byciklovat a hodinu plavat. hovorim, snazim sa :o)