Vichy Normaderm Promat

Príspevok v téme: Vichy Normaderm Promat
mellinda

Ahojte, hladam niekoho, kto ma skutocne mastnu plet a pouziva tento novy krem. Ake su vysledky? Naozaj zmatnuje tak ako slubuje a na dlhu dobu? V sucasnosti pouzivam zmatnujuci krem od Garnier, ale hoci mi vyhovuje jeho zlozenie, a robi mi na plet dobre, zmatni ju len na velmi kratku dobu. Pocas dna je to katastrofa, citim sa ako obliata olejom. Naozaj potrebujem a zvlast teraz na leto, nieco ucinnejsie. Diki za odpovede.

ewinka

JA SOM MALA VZORKU Z CASOPISU :) Z EMMY.. A MAM AJ MASTNU PLET... TAKZE SOM VYSKUSALA.. A URCITE SI HO KUPIM, ASPON NA CAS SOM MAALA KRASNU PLET... TAKU "AKURAT" A ZIADNA MASTNOTA.. ANI NIC :) VELMI SPOKOJNA... LEN KEBY TO TAKE DRAHE NEBOLO :( ALE POVEDALA SOM SI, ZE OBETUJEM TIE PENIAZE... A TERAZ V LETE... HLAVNE...KEDY MAM ESTE MASTNEJSIU PLET.

katusska

Julinka a co sa ti nezdalo? Leskla si sa aj po nom? Tiez by som ho chcela vyskusat, tiez mam mastnu plet, ale nerada by spom vyhodila peniaze len tak, lebo stoji to teda fakt dost :o)

lilly2

mellinda, ak chces, napis mi na mail tvoju adresu a tak...a mozem ti tu vzorku poslat. Ja ju urcite nepouzijem, lebo nemam mastnu plet, tak tebe snad posluzi

mellinda

Presne to som chcela urobit, zasla som do lekarne, ale nemali to tam. Skusim niekde inde. Ale zatial by mi naozaj pomohli aspon postrehy tych, co uz to vyskusali.

lilly2

mellinda, myslim, ze spravis najlepsie, ak ho vyskusas sama. Zozen si vzorku. Tento mesiac je vo viacerych casopisoch, alebo si ju vypytaj v lekarni