Ako si zvzsovat sebavedomie?

Príspevok v téme: Ako si zvzsovat sebavedomie?
livia007

chcela by som vediet ci existuju a ja verim ,ze ano, nejake praktiky na zvysovanie sebavedomia. myslim si,ze nepatrim k ludom bez sebavedomia,dokonca cele moje okolie si mysli,ze s nicim nemam problem..
naprikad uspesne sa liecim zo socialnej fobie a vo vztahu k muzom by som mohla byt taktiez viac asertivna, sebavedoma a vyuzivat sveoje prednosti, tk. verim ze ma kady z nas vela.
dakujem

mayyo80

jeee, tak to je dobreee, chcem spoznat viac takych ludi ako som ja. Sebavedomie od prirody nemam, ale co to som sa uz naucil. A je zabava vediet niekoho poslat do kelu, hlavne ked to necaka. Piste, majte sa radi a nedajte sa :)

murlok

livia007 ako sa liecis zo soc. fobie ?? da sa to ??? pomaha to ??? je ten zivot lepsi ?? hodnotnejsi ???plssss porad ja neviem co mam robit

murlok

ja mam tiez problem ale stale ho nejako neriesim cervenam sa niekedy si myslim ze uz to mam pod kontrolou a niekedy mam pocit ze uz nemam ziadnu sancu byt iny normal ny. ale vela krat som cital ze sa ludia z toho dostanu tak by som to skusil aj ja takze da sa vyliecit zo socialej fobie ??? pls poradte

17patka1

ahoj...no ja som si objednala knihu na zvysenie sebavedomia aj s CD...a to preto, lebo sa strasen cerevnam:(tak ak budem vidiet nejake zlepsenie....dam vediet:):)
www.martinus.sk
toto je ta kniha:)

marianocka

tak nejake rady na zvysenie sebavedomia by mi bodli tiez, hlavne ak na vas komplimentami setri vas partner a vy mate pocit, ze pre neho nie ste dost dobra a ze by vas vymenil za kazdu babu za ktorou sa obzrie...

marianocka

tak nejake rady na zvysenie sebavedomia by mi bodli tiez, hlavne ak na vas komplimentami setri vas partner a vy mate pocit, ze pre neho nie ste dost dobra a ze by vas vymenil za kazdu babu za ktorou sa obzrie...

alz-bee

Vies, ako sa zvysilo sebavedomie mne? Situaciou, ktora vyznie ako paradox :))...rozisiel sa so mnou priatel...a mna to tak strasne ranilo a zaroven nasralo (sorry za vyraz), ze som si povedala-ten chlapec raz olutuje, ze sa so mnou rozisiel a bude sa chciet ku mne vratit!!...a aj sa mi to podarilo:-P..zacala som si verit, byt so sebou spokojna (ale nie namyslena!) a on si to vsimol a trklo mu, ze ma mozu chciet aj ini a ze aj ja viem byt sebavedoma zena:)) (lebo predtym mi sebavedomie vcelku chybalo) A teraz, ked som so sebou spokojna, tak sa citim lepsie, vyzarujem to aj na okolie a nesklopim hned zrak pred nejakou sexicou :-P

inkubator

Ja to robim takto:

-Ucim sa, aby som co najviac vedel
-Robim rozne cinnosti, aby som mal co najvacsiu zrucnost

Ak budes takto postupovat aj ty, tak za 20 rokov budes urcite dost sebavedoma.