bojim saze si dam zle tampon..co s tym??

simusqa

Ja som si dala prvy krat tampon ked som mala 10 a 3 mesiace teraz budem mat 13 a pouzivam ich stale.....Len treba davat pozor aby sa nezaniesla naka infekcia lebo ja som mala neco take a mama ma zobrala ku Gyn.. thak davajte pozor baby keby niake otazky piste na sexi_sima69@azet.sk

Ainka

ja suhlasim s aluskou, tampony su uzasny vynalez a neviem si bez nich predstavit zivot..kazda z nas nech pouziva to, co jej najviac vyhovuje

aluska

reformatorka ja pouzivam tampony uz 8 rokov a v zivote ma nic nestipalo...naco o niecom rozpravas, ked o tom nic nevies?nikto sa tamponmi nenici...to je kravina...ked si ho nechces davat, tak si nedavaj, ale nepoucuj druhych..kazes nam tu jak o drogach

reformatorka

veľa zien používa tampony, antiku všelijakú, potraty,maternicové telieska si dáva zavádzať proti otehotneniu a plno iných vecí a potom sa čudujú že sú náladové, slabé viac choré ako muži, keby ste viac športovali, cenili si samé seba a niečo v živote dosiahli tak aj muži by si vas viac cenili, a ten tampon si neviem načo zavadzaš , zbytočne ta bude vagína viac štípať, lebo to dosť vysušuje ju a dráždi, ale ked máš nejaké vystúpenie tanečné, tak raz za čas môžeš použiť tampon, ale pravidelne zbytočne sa ničíš takými vecami

Ainka

ked si ho das zle, tak to budes urcite citit...bude ta to totiz trochu boliet, budes jednoducho vediet, ze ho tam mas...co znaci, ze si si ho dala zle..easy

jednaHolka

no ja si ho tam necham aj ked si ho tam dam tak zvlastne ze ho citim ... co ja viem ..ale za chvilu jak trosku napuci tak je to v pohode ...sem tam to zaboli ked si ho davam ale to len ked mi je zima alebo mam z niecoho stres a taak ....ja si ale tampon nechavam ale 4 hodky ....kks raz som na neho zabudla isla som spat o 8 a az rano mi to doplo..ale nastastie nic sa nestalo

nelusiQQ

ja si davam tampony uz rok a mam 12....ked si ich davam tak sedim normall na WC a staci mi pol ukazovaka a necitim nic ani ked si ho davam...

lola69

ja si davam tampony zacala som 12-13 rokov obcas to boli ale v poho sice sade pisu ze 15 a viac pls mozu aj 13 rocne??

limetka335

tak ja neviem... mne mamina hovorila, že vždy ked sa idem vysušiť na deku, mám si vybrať ten mokrý.. on ti nasiakne vodou a sú tam všelijaké baktérie... myslím si, že je to tak lepšie