Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epileptické záchvaty po operácii nádoru

Príspevok v téme: Epileptické záchvaty po operácii nádoru
Roboo

Ked som mal cca pred 3 mesiacmi doma v noci 1. zachvat (Grand Mall), zachranka ma zobrala do nemocnice a tam mi na CT nasli v hlave nador. Ked som cakal na operaciu, mal som v nemocnici este dalsie 2 zachvaty - v noci. Na nic si samozrejme nespominam ani z 1 zachvatu.
Teraz uz mam po operacii - nador vybrali. Pocas operacie som mal tzv. AWAKE - bol som pri vedomi - ked vyberali cast nadoru ktora bola blizko pohyboveho a recoveho centra. Vsetko dopadlo OK a odvtedy uz ziadny zachvat nebol. Beriem Depakine Chrono 500 1-0-1.
Mate niekto skusenosti so sekundarnou epilepsiou ? Tzn. takou ktoru sposobil nador. Vyskytol sa niekomu zachvat aj po operacii ? Resp. vyskytol sa zachvat aj pocas uzivania antiepileptik (Depakine)?

Roboo

Dlho som tu nebol ...
Ja dufam, ze tie moje 3 zachvaty suviseli s tym nadorom, a teda, ze uz ziadne dalsie nebudu. Z pociatku po navrate z nemocnice som mal velke obavy z mozneho zachvatu (nikam som nechodil, a aj po byte len obmedzene) ale uz som sa z toho dostal a fungujem normalne. Ale obavam sa obdobia, ked sa vysadia antiepileptika :-(

mirkaaa

ja som mala prvy zachvat pred 5rokmi. nastastie to nebolo kvoli nadoru. na CT ani na magnetickej, nic nenasli... nasadili antiepileptika. najprv timonil, neskor lamictal a zachvaty sa chvalabohu neopakovali. pred rokom som lieky vysadila po konzultacii s lekarom, vsetko bolo fajn. ale v juni sa mi zachvat zopakoval :( a zase som na lamictale... no nastastie, zase okey.. odvtedy nic. tak dufam, ze aj ty sa budes citit dobre a zachvaty sa nebudu opakovat. zelam vela zdravia :)

sandy21

mojej dobrej kamaratke praveze zacala epilepisa vybratim nadoru. je na tom dost zle, aj lavu stranu tela ma odvtedy ochrnutu. skoda mladeho cloveka

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.